Zavrieť

Porady

uprava hudby

DObrý deň, mám doma cd-ko z casopisu computer a mam tam tieto programy na upravu hudby.
Ace of WAV
Acid Pro
Audacity pro Windows
Audacity pro Linux
AudioEdit Deluxe
Awave Studio
Cakewalk Pyro 2003
Cool Edit 2000
GoldWave
N-Track
Sound Forge
SoundEdit Pro
Supersonic

Mam mp3 a potrebujem ich upraviť na vystúpenie do školky, postrihat a pod. Kotry softev by som mohla pouzit? skusala som ten Ace, ale mp3 mi nechce nacitat, chcelo by to iny format suboru. . . ???

A este sa chcem spytat do medzier potrebujem nejaky jemny zvuk, melodiu, mam predstavu ako je nokii zvonenei diplex, len to potrebuje na 25 sekund a uz sa trapim treti den a hladam, nemate niekot tip? Dakujem moc.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    Na ten zvuk som našla nieco taketo http://www.findsounds.com/ISAPI/search.dll
    napriklad http://www.birdsforever.com/meadow.wav
    ale neviem celkom ako to stiahnem a budem to tiez musiet asi upravit. Prosim poradite mi?

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ja osobne som bol dost spokojny s GoldWave. Mal vsetky funkcie, ktore som potreboval a dalo sa s nim vcelku lahko pracovat. Ale to uz bolo par rokov dozadu, takze sa to mohlo zmenit. Kazdopadne to stoji za vyskusanie.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak mas v PC nainstalovany NERO (neviem ako v novych, ja mam v PC 6kovu verziu), tak by si mala mat v ponuke aj nero wave editor, pracuje aj s mp3 subormi, je velmi jednoduchy a dokaze presne to, co potrebujes spaja, striha, podpora roznych efektov, fade in, fade out atd.... ak ho mas tak skus, je fakt dobry a jednoduchy

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ak sa ohlásiš na môj mail, viem ti doporučiť človeka, ktorý ti to urobí a máš po problémoch so zháňaním programu, inštalovaním, vymýšľaním....Urobí to tak, ako to budeš chcieť.

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    Ďakujem, už to mám hotové, celkom ma to bavila, niečo nové som sa naučila, som fakt spokojná a ďakujem vám všetkým za rady a pomoc. Urobila som to v GoldWave, jazyk nebol prekážkou. Aj v škôlke sa im to páčilo. . .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.