Zavrieť

Porady

zastupca školy

Dobry deň,
rada by som poznala váš názor na prijatie funkcie zástupkyne školy, v ktorej došlo k zlúčeniu dvoch skôl. Po zlúčení sme mali dve zástupkyne, pôvodnú a tú, ktorá prišla z predchádzajúcej školy. Lenže po troch rokoch bola pôvodná zástupkyňa odvolaná a zostala iba jedna. Teto rok sa u nás konajú voľby riaditeľa a pretože terajší je v dôchodkovom veku, nebude v nich kandidovať. Kandidovať chce kolegyňa z pôvodného kolektívu a oslovila ma, či chcem robiť jej zástupkyňu. neviem však, či je celkom správne túto ponuku prijať, pretože vzťahy sú u nás teraz viac ako napäté. Pôvodná zástupkyňa zostala u nás učiť, tá, ktorá je teraz, pravdepodobne nie. Myslím si, že bude veľmi náročné obstáť pred všetkými, ktorých sa táto výmena dotkne, teda pôvodných zamestnancov a zástupkyne, ale aj tých, ktorí boli k našej škole pričlenení. Alebo sa mýlim? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Viest ludi je vzdy narocne, ci uz kolektiv vznikol spojenim dvoch kolektivov alebo nie.

    Na minulost treba zabudnut, rozmyslat len nad tym, co bude a co chcem aby bolo.
    Takze ak si ako clovek na poziciu zastupcu trufas a mas doveru riaditelky, preco to neskusit.

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    chessy Pozri príspevok
    Myslím si, že je dôležité či to chceš Ty robiť, a nepozeraj na to čo bolo.
    Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    jaros5 Pozri príspevok
    Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....
    Jarko nebuď na ňu zlý, veď všetci sme raz začínali aj ty

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Sabadka Pozri príspevok
    Jarko nebuď na ňu zlý, veď všetci sme raz začínali aj ty
    jaros5 Pozri príspevok
    Sleduj si trošku aj dátumy príspevkov, aby sa nestalo, že sa vyjadruješ (radíš) v téme ex post ..., ale si tu nová/ý, takže nič sa nedeje ....
    ...a ja som sa tak snažiiil ... mimochodom mne sa podarilo radit už aj v rok starej téme ...

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    jaros5 Pozri príspevok
    ...a ja som sa tak snažiiil ... mimochodom mne sa podarilo radit už aj v rok starej téme ...
    Viš ako sa hovorí, radšej neskoro ako vôbec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.