Zavrieť

Porady

Alergia na teplo

U môjho syna pred dvoma rokmi prepukla alergia na teplo. Berie síce lieky, ale tieto len zmierňujú následky alergie. Vraj je liečba dlhodobá. Neviete mi poradiť, či sa nejaká klinika špecializuje na liečbu tejto alergie, prípadne či sú nejaké účinnejšie lieky, s ktorými by sa dala táto alergia úplne vyliečiť? Zatiaľ berie pravidelne xyzal /dúfam, že som to správne napísala/. Z času na čas po vyšetrení krvi ešte aj vakcíny na posilnenie imunitného systému. Pri užívaní liekov sa síce vysype, ale menej. Bez liekov je to priam katastrófa. Prosím, ak sa niekto borí s takýmto problémom, nech sa mi ozve.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Súhlasím, alergia na chlad určite existuje,,,má ju aj môj priateľ...začne ho svrbieť celé telo a opuchne...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    no o alergii na teplo som teda šete nepočula. a ako sa mu to prejavuje?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pasuliatko Pozri príspevok
    no o alergii na teplo som teda šete nepočula. a ako sa mu to prejavuje?
    Ja som už počula , a iba pre info moja býv.kolegyňa mala alergiu na chlad, zimu

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    pasuliatko Pozri príspevok
    no o alergii na teplo som teda šete nepočula. a ako sa mu to prejavuje?
    Moja dcéra má alergiu na teplo, prejavuje sa to pri náhlej zmene tepla, keď príde z chladu do tepla tak sa jej na tele urobia také červené fľaky, ktoré sú mierne akoby spuchnuté

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    no aby ste vedeli ja mám alergiu na slnko
    o alergii na zimu som počula ale na teplo nie. teda už ano

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.