Zavrieť

Porady

EZU prihlásenie

Dá sa Vám prihlásiť do SP? Odo mňa systém stále vypytuje nejaké prihlasovacie meno (SSN). Čo to vlastne je? Ak tam napíšem čokoľvek, pýta zasa heslo. Robí to aj Vám?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    fipina Pozri príspevok
    Dá sa Vám prihlásiť do SP? Odo mňa systém stále vypytuje nejaké prihlasovacie meno (SSN). Čo to vlastne je? Ak tam napíšem čokoľvek, pýta zasa heslo. Robí to aj Vám?
    V pohode EZU funguje. SSN je 10miestny číselný kód, ktorý si dostala od sociálky spolu s GRIDkartou.

    Edit: Ak ti to stále nefunguje - vyskúšaj vyčistiť cookies.

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Nie, grid kartu mám novú, ešte minulý týždeň mi to šlo. Ten 10 miestný kód, to je tzv. IČZ ? Keď to zadám, pýta zasa heslo. Len neviem, aké heslo (nie je to políčko z grid karty ako predtým).

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Už mi to funguje. Zadala som len to 10-miestne číslo (nie IČZ) a potom kód z políčka karty. Ale toto som skúšala aj ráno a nefungovalo to.
    Ďakujem za pomoc. Pekný deň.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    fipina Pozri príspevok
    Už mi to funguje. Zadala som len to 10-miestne číslo (nie IČZ) a potom kód z políčka karty. Ale toto som skúšala aj ráno a nefungovalo to.
    Ďakujem za pomoc. Pekný deň.
    mne to zasa nefunguje teraz. Aj sa prihlásim - podarí sa, ale stránku "presmerováva"...... a tým to končí. Skúste to niekto overiť, či to robí aj vám?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    No tešila som sa márne, vošla som dnu, dala som heslo a zmizlo mi všetko, píše mi: Vaša stránka je presmerovávaná...
    a to je všetko!

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Teraz mi vypisuje:
    Pristúpili ste na neznámu stránku. Kontaktujte helpdesk.
    Prejdite na hlavnú stránku.

    Neviem čo zase blbnú.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Dôležité oznamy:
    Systém EZU bude z dôvodu pravidelnej systémovej údržby nedostupný každý utorok od 16:00 do 18:00 hod.

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Dnes poobede som tam strávila kopu času - odkontrolovala som zamestnancov. Aj pred chvíľou som sa pripojila , takže funguje.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    ďakujem, mne to stale nefunguje.
    hlási mi:
    Error page login
    Váš pokus o prihlásenie sa bol neúspešný
    Váš účet je zablokovaný.

    Skúsim tam napísať.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    To som bola fakt zablokovaná.
    Preto chcem upozorniť ostatných, ak sa Vám to stane, aby ste vedeli čo robiť. Napísala som do SP a obratom mi poslali odpoveď:

    Váš účet je zablokovaný (ako to oznamuje chybová správa) Ak sa zablokujete, zavolajte na tel číslo 02/592 48 737, kde Vás odblokujeme. Pripravte si gridkartu a znenie bezpečnostnej otázky a znenie odpovede na ňu, ktorými preveríme Vašu totožnosť.

    Podarilo sa a do 10 minút ma odblokovali. Okrem toho ma pani na SP informovala, že sa im to teraz stáva často a nechápu prečo.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Funguje dne EZU? Od rána sa pokúšam zaslať manuálne RL a vždy keď ho vypíšem a dám uložiť mi to vypadne.

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Funguje dne EZU? Od rána sa pokúšam zaslať manuálne RL a vždy keď ho vypíšem a dám uložiť mi to vypadne.
    11,30 EZU funguje , prihlásila som sa bez problémov na prvý krát , čo u mňa nebýva zvykom

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    kaupke Pozri príspevok
    11,30 EZU funguje , prihlásila som sa bez problémov na prvý krát , čo u mňa nebýva zvykom
    Tiež som sa prihlásila bez problémov, dala dokument, RL manuálne a po vypísaní RL som ho chcela uložiť a odoslať a vypadlo mi to.

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Tiež som sa prihlásila bez problémov, dala dokument, RL manuálne a po vypísaní RL som ho chcela uložiť a odoslať a vypadlo mi to.
    VERONIKA6 - skúšala som aj to , mne funguje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.