Zavrieť

Porady

darovanie casti pozemku s tarchou

DOBRY VECER.PORADTE MI PROSIM CIMI MOZE RODIC DAROVAT CAST POZEMKU A NATEJ CASTI JE TARCHA OD EXEKUTORA.DASA TO NEAKO PREPISAT NAMNA?VDAKA ZA ODPOVED
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Myslim, ze by to nemal byt problem - tarcha prejde s podzemkom na noveho majitela...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dusanko2007 Pozri príspevok
    DOBRY VECER.PORADTE MI PROSIM CIMI MOZE RODIC DAROVAT CAST POZEMKU A NATEJ CASTI JE TARCHA OD EXEKUTORA.DASA TO NEAKO PREPISAT NAMNA?VDAKA ZA ODPOVED
    Aká je to ťarcha? JE to záložné právo na pozemok v prospech exekútora? Ak áno, tak pozemok je možné previesť na iného majiteľa len so súhlasom exekútora.

    dusanko2007 je offline (nepripojený) dusanko2007

    dusanko2007
    NA LV JE PISANE ZE EXEKUTOR VIMAHA V PROSPECH PZ BLAVA,ASI NAJSKOR POLICAJNY ZBOR.ALE DLZNA SUMA JE VECSIA NEZ HODNOTA POZEMKU TAKZE ASI SA TO MOC NEOPLATI.ASI SATO HODIM BOBEK.SORY ZA MOJU GRAMATIKU,MAM LEN ZAKLADKU.ALE AJ TAK PEKNE DAKUJEM ZA RADU A PRAJEM VSETKYM VSETKO DOBRE.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    nie je možné prepísať exekuovaný majetok na inú osobu, postup prevodu určuje exekútor, resp riadi sa podľa exekučného poriadku / napr. dražba nehnuteľnosti, príp. odpredaj za podmienok, ktoré určí exekútor

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Mne by prekvapilo, keby mal o kupu takeho pozemku s tarchou niekto zaujem .

    darovanie casti pozemku s tarchou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.