Zavrieť

Porady

Pláty hasičov

Viete mi niekto poradiť aký je nástupný plat u požiarnikov. Ako sa neskôr zvyšuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    pacifik Pozri príspevok
    Viete mi niekto poradiť aký je nástupný plat u požiarnikov. Ako sa neskôr zvyšuje.
    Musíš si to pozrieť v zákone - tabuľkové platy podľa odpracovaných rokov fixne stanovené zákonom úprava raz ročne

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    pacifik Pozri príspevok
    Práve že som to hľadal a našiel som len samé paragrafy a ustanovenia.
    Nájdi si nariadenie vlády SR č- 591/2008 - ustanovenie platových taríf príslušníkov hasičského a záchranného zboru, platí od 01.01.2009

    pacifik je offline (nepripojený) pacifik

    pacifik
    No našiel som tabuľkové platy. No teraz neviem, platy v tabuľkách štátných zamestnancov sú v čistom alebo hrubom?

    patrixo je offline (nepripojený) patrixo

    patrixo :) patrixo
    pacifik Pozri príspevok
    Viete mi niekto poradiť aký je nástupný plat u požiarnikov. Ako sa neskôr zvyšuje.
    pozri na www.merces.sk alebo www.naseplaty.sk tam su priemerne platy... no ale hasici nikdy nebudu spravodlivo financne ohodnoteni... a myslim ze to nerobia kvôli peniazom

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    hasiči teraz prešli pod policajný zákon a majú platy ako policajti, takže si polepšili. Teda aspon čo som sa rozprávala s jedným hasičom. Takže si pozri zákon 73/98. na stránke www.minv.sk to všetko máš a platy sú v hrubom
    Naposledy upravil kaco11 : 09.05.09 at 19:32 Dôvod: doplnenie

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    kaco11 Pozri príspevok
    hasiči teraz prešli pod policajný zákon a majú platy ako policajti, takže si polepšili. Teda aspon čo som sa rozprávala s jedným hasičom. Takže si pozri zákon 73/98. na stránke www.minv.sk to všetko máš a platy sú v hrubom
    Pre hasičov a záchranárov platí tabuľka uvedená v nariadení vlády 591/2008, je platná od 01.01.2009 a samozrejme, že tam je udávaný hrubý plat (ľudovo povedané). Dovolím si nesúhlasiť s príspevkom uvedeným vyššie, policajti majú iné platové tabuľky, čo majú spoločné je to, že obidve zložky patria pod ministerstvo vnútra, teda štátnu správu.

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    tak v tom prípade sa ospravedlnujem ak som uviedla nepravdivu informaciu. Dakujem za opravu sabadka.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    kaco11 Pozri príspevok
    tak v tom prípade sa ospravedlnujem ak som uviedla nepravdivu informaciu. Dakujem za opravu sabadka.
    Ospravedlnenie sa prijíma , pri osobnom stretnutí platíš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.