Zavrieť

Porady

rz dane a danovy bonus

ahojte poradaci, robila som rocne zuctovanie dane, vracala som nejake peniaze a takisto som doplacala danovy bonus. Co bola trosku vyssia ciastka. Dan som ponizila o rocne, cize dan mi vysla 0. A teraz ten danovy bonus mi ma vratit danovy urad? Myslim aj mesacny, ale aj ten z rocneho zuctovania dane?


dakujem moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    fialka m Pozri príspevok
    ahojte poradaci, robila som rocne zuctovanie dane, vracala som nejake peniaze a takisto som doplacala danovy bonus. Co bola trosku vyssia ciastka. Dan som ponizila o rocne, cize dan mi vysla 0. A teraz ten danovy bonus mi ma vratit danovy urad? Myslim aj mesacny, ale aj ten z rocneho zuctovania dane?


    dakujem moc
    Buď si požiadaš DÚ o DB, alebo na budúci mesiac si ponížiš preddavkovú daň o tú čiastku.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    drobeceva Pozri príspevok
    Buď si požiadaš DÚ o DB, alebo na budúci mesiac si ponížiš preddavkovú daň o tú čiastku.

    žiadať o vrátenie môžeš len na konci štvrťroka keď budeš vypisovať prehľad štvrťročný, skôr si to vyrovnáš tak ako ti to písala naša evička

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    super, som to zle napisala, toto bolo este za MAREC, ja som ziadala o ten bonus a dan som ponizila o dan, co este zostala z rocneho :-)

    lebo volala pani z danoveho, velmi neprijemna bola, dokonca sa mi vyhrazala kontrolou :-)

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Preto robí na DÚ, lebo je nepríjemná, musí to mať vrodené, ináč by tam nerobila

    Bolo by dobre vidieť ten tvoj prehľad, čo sa jej na tom nezdalo, keď ťa zvozila

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    mne to totiz vyslo:
    mesacny bonus: 38,64 eur
    doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
    spolu to cini = 740,00 eur

    pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    fialka m Pozri príspevok
    mne to totiz vyslo:
    mesacny bonus: 38,64 eur
    doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
    spolu to cini = 740,00 eur

    pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((
    Možno mala len zlý deň a prejde ju to ako kozu vlak.


    Zázraky sa nedejú viem, ale dúfať môžeš

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    fialka m Pozri príspevok
    mne to totiz vyslo:
    mesacny bonus: 38,64 eur
    doplatok bonusu z RZ: 701,36 eur
    spolu to cini = 740,00 eur

    pani si myslela, ze som to dala v SKK, preto ma kontaktovala, ked som jej to vysvetlila, bola dost neprijemna :-( co uz....budem cakat kontrolu :-((
    neboj...ak máš veci v poriadku, neáš sa čoho obávať. My nesmieme chybiť robiť, iba ony sú neomylné

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    drobeceva Pozri príspevok
    neboj...ak máš veci v poriadku, neáš sa čoho obávať. My nesmieme chybiť, len robiť robiť, iba ony sú neomylné


    Prepáč evulík tú malinkú poravičku ale vieš ako dobre mi to padlo!

    rz dane a danovy bonus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.