Zavrieť

Porady

kontrola prenesenych dat

zdravim poradakov

prv, nez mi napisete pouzi google, rad by som sa opytal, ci je mozne, pripadne ci existuje software, s ktorym by som dokazal mat pod kontrolou prenesene data nie len na mojom pc ale v celej sieti v ktorej na ktoru su napojene 2 PC - jedna sa o wifi teda: router - pc1
- pc2
pretoze clovek, ktory sa na moju siet po dohode pripaja (pc2), porusuje dohodnute pravidla a je mi tazko dokazat mu ze sa nevie vpratat do koze ( p.s. nechcem ho odpojit, len mat prehlad )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    vdaka za radu, DU meter poznam, mal som na mysli skor take nieco ze moze sledovat mnozstvo prijatych a odoslanych dat v ramci siete na vsetkych pripojenych pc a tak aby sa to dalo odlisit ktore data a kedy boli na ktory comp prijate ci odoslane...:-))) ale aj tak thanx

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    radsej sa nespoliehaj na aplikaciu, ktora pracuje na tvojom PC, ale mala by pracovat na routery. Ak nemas nejaky kvalitnejsi router, tak to bude tazke odsledovat

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ja som donedavna pouzival linuxovy PC router (nebol to taky klasicky (ze krabicka) no a tam to pekne vsetko slo. Teraz mam RB443 je to tiez zalozene na linuxe, ale este chcem k tomu postavit dalsi linuxovy server a tam uz bude lokalny FTP, WEB, MAIL server + aplikacie na statistiky a zrejme aj DNS

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    TG585v7 - to je typ routra dodavaneho spolu s balickom o2 broadband v UK, tak neviem presne..asi si si zaobstaram nejaky novy router a budem mat po probleme..ale aj tak thanx to all

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neviem ci su take routery, co robia take statistiky, mozno, ze cisco, alebo nejake profi. Taka stara sunka PC s CPU 300Mhz (v UK to asi najdes aj na smetisku) je najlepsi router, len musis trocha ovladat konfiguraciu siete a linux (su aj linuxy s web administraciou, takze, hlavne tie siete by si mal vediet, ked to chces nakonfigurovat)

    k2s je offline (nepripojený) k2s

    k2s
    * tak s takým routerom to asi nepôjde
    * kúp si niečo kompatibilné s DD-WRT (napr. Linksys WRT54GL)
    * a naštuduj si cez google články o "dd-wrt rflow"
    * sú k tomu aj Windows klienti

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    Ahoj. Asi najjednoduchsie bude ak mu povies ze sa ti nepaci za porusuje podmienky a necha si nainstalovat DU meter a ty tam hodis heslo aby nemohol ovplyvnit kontrolu dat a po urcitom case to skontrolovat

    kontrola prenesenych dat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.