Zavrieť

Porady

Skodca v travniku

Dobry den, mam problem so skodcom v travniku, ale neviem presne o co ide. Travnik mame terasovity a dnes som si vsimla z tej spodnej casti, ze v tom kopceku ktory ho rozdeluje je mnozstvo asi tak 3-4 cm dierok.Z jednej bol vylezeny nejaky asi chrobak alebo co, asi tak 5 cm, a velmi rychlo vbehol dnu. Neviem ci to nieje nahodou medvedik, ale ten je hnedy a toto sa mi zdalo byt cierno zlte, leskle a velmi velmi rychle.. Neksor ked som polievala tie dierky jarovou vodou, tak "cihal" aj z inych dierok. Normalne si myslim ze si zo mna robil srandu. Neviete prosim niekto co by to mohlo byt, pripadne ako odstranit..?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    naoi Pozri príspevok
    Dobry den, mam problem so skodcom v travniku, ale neviem presne o co ide. Travnik mame terasovity a dnes som si vsimla z tej spodnej casti, ze v tom kopceku ktory ho rozdeluje je mnozstvo asi tak 3-4 cm dierok.Z jednej bol vylezeny nejaky asi chrobak alebo co, asi tak 5 cm, a velmi rychlo vbehol dnu. Neviem ci to nieje nahodou medvedik, ale ten je hnedy a toto sa mi zdalo byt cierno zlte, leskle a velmi velmi rychle.. Neksor ked som polievala tie dierky jarovou vodou, tak "cihal" aj z inych dierok. Normalne si myslim ze si zo mna robil srandu. Neviete prosim niekto co by to mohlo byt, pripadne ako odstranit..?
    Medvedíky majú dierky tak do priemeru 1-1,5 cm. Ak sú to väčšie dierky, ako uvádzaš - 3-4 cm, tak to budú skôr hlodavce, možno myši alebo piskor, tie si robia tak veľké dierky.

    http://3.bp.blogspot.com/_DCukX9cAsE.../s400/hole.JPG

    A piskor je pekne rýchly:

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.