Zavrieť

Porady

Zaciatky v uctovnictve

Ahojte,prosim vas,vystudoval som SPS drevarsku,studium som ukoncil maturitnou skuskou.POtom som cestoval po Europe,sice na svk som bol hlaseny ako dobrovolne nezamestnany.Ked som sa vratil na SVK,tak som sa zamestnal v jednej firme ako robotnik.POcas toho zamestnania som zacal stdovat externou formou na VS bezpec.manazerstva v Ke.teraz nemam pracu.prisla kriza je to na prd..mamzaujem si spravit kurz podvojneho uctovnictva a mzdoveho uctovnictva v akademii vzdelavania.KEd absolvujem ten kurz,kde mam sancu sa zamestnat,asponkde mam hladat nejaku pracu,kedze vsade si vyzaduju prax v tomto odbore.. a ja ju nemam,kedze som bol robotnik.Moozno sa najde taky clovek ktory si tym presiela je uspesny ucotvnik.Za kazdu radu budemvdacny.s pozdravom Lukas
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Lukáš, je to o vôli a predsavzatí, ale tiež o kusisku šťastia, aby si natrafil na zamestnávateľa, ktorý Ťa zamestná. Napríklad moja šéfka v práci nikdy neštudovala nič, čo by bolo spojené s ekonómiou, ekonomikou, či účtovníctvom. Tiež si urobila len rekvalifikačný kurz na podvojné účtovníctvo, keď prišla o prácu vo svojom odbore (poľnohospodárstvo). Mala šťastie a zamestnala sa po skončení kurzu a bola taká šikovná, že sa prepracovala až na post vedúcej ekonomického úseku väčšej firmy. Nie je to jediný človiečik, ktorého poznám. Sú aj iní úspešní ľudia - aj tu z radu poraďákov, ktorí túto prácu robia, robia ju dobre a nikdy tento odbor priamo neštudovali. Všetko však bolo len na ich vôli a odhodlaní. V účtovníctve sa totiž nikdy nemôžeš uspokojiť s tým, čo vieš. Je to o neustálych zmenách a študovaní...
    Ak máš chuť a vôľu, určite kurz absolvuj. Držím palce, aby si sa v tomto odbore aj presadil.

    Zaciatky v uctovnictve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.