Zavrieť

Porady

natrenovanie brusakov

ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    zdenulko1 Pozri príspevok
    ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
    Nič iné sa nedá poradiť len trénovať, trénovať, trenovať...
    a zasa len trénovať...

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    NO zdenulko1, to si na tom veľmi biedne. Ako radí stanislav 1975, trénuj a trénuj. Ideálne by bolo, keby si zašiel do najbližšieho fitnesscentra a tam ti poradia skúsení tréneri ako na to. Ono totiž nieje brušák, ako brušák. A keď to preženieš, môžeš si skôr ublížiť. Dôležité ale je, že si sa vôbec odhodlal. Najťažšie je začať. Potom to už ide samo.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    zdenulko1 Pozri príspevok
    ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
    Skús osloviť Zoru Czoborovú, ona ťa tie brušáky tak naučí, že len budú všetci pozerať...

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Skús osloviť Zoru Czoborovú, ona ťa tie brušáky tak naučí, že len budú všetci pozerať...
    Teraz by ho naučila skôr tango ako brušáky, ale to už sme trochu mimo.

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    zdenulko1 Pozri príspevok
    ahojte potrebujem si zvysit kondicku, ale hlavne potrebujem natrenovat brusaky. potrebujem spravit co najviac brusakov za minutu. moze mi volakto poradit ako na to?. teraz spravim 25 a uz sa nevladzem zdvihnut. dakujem
    no tak to ti treba ísť ku vojsku :..tam ťa hneď naučia brušáky..45-za minútu.... no, máš čo robiť ..

    plada je offline (nepripojený) plada

    plada
    Ahoj, zdenulko1, neviem, či zvýšenie kondičky dosiahneš len zvýšením počtu brušákov. A čo tak iné cviky na brucho? Ja cvičím doma napr. - polosed s podopretými rukami, jednu nohu vystrieť, druhú ležérne cez ňu preložiť a potom nohy dvíhať cca 5 až 15-20 cm nad podlahu. Pozor, nie rýchlo, ale pomaly. Alebo si na nohy uviaž vrecká s pieskom. Potom uvidíš, či je to ľahké. A nájdi si viac cvikov, na nete nájdeš toho veľa, A je to zadarmo. Potom Ti stačí len pevná vôľa a denne cvičiť aspoň 10 - 15 minút. Tak Ti želám veľa chuti do cvičenia.
    Plada

    zdenulko1 je offline (nepripojený) zdenulko1

    zdenulko1
    no diky moc trenujem ako diabol, viem ze to nepojde hned ale hadam postupne to urobim treba len posilnit brusne svalstvo a hadam to bude. dik za odpovede

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Co ti poradit??? Len cvicit, cvicit a cvicit!!! Ja som tiez nevladal a za tyzden som urobil okolo 300 brusakov-cca 3-4 cvicenia a za polroka som robil 72-74 poctivych brusakov za 1min. Da sa to nacvicit ako kazdy iny cvik ale clovek sa musi zapriet a MAKAT...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kero64 Pozri príspevok
    NO zdenulko1, to si na tom veľmi biedne. Ako radí stanislav 1975, trénuj a trénuj. Ideálne by bolo, keby si zašiel do najbližšieho fitnesscentra a tam ti poradia skúsení tréneri ako na to. Ono totiž nieje brušák, ako brušák. A keď to preženieš, môžeš si skôr ublížiť. Dôležité ale je, že si sa vôbec odhodlal. Najťažšie je začať. Potom to už ide samo.
    Tých prvých 10.000 je najťažších .....

    natrenovanie brusakov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.