Zavrieť

Porady

Spybot našiel-čo stým?

Zdravím vás,spybot našiel háveď= Microsoft Windows Security Int.Explorer /SBI $A3433CBF Nastavenia HKEY..... zmenu v registri,keď som to dal opraviť,Windows spadol.po preinštalovaní je tam zasa,pri poslaní na detekciu na -james 008.net,mi to nedovolilo odslať-lebo obsahuje nedovolené prvky.Tak neviem či to tam nechať,a možno aj preto mi ide PC pomalšie.???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Po preinštalovaní čoho? Windowsu?
    Je dosť možné, že Spy-bot zle vyhodnotil reťazec a zmazal správny kľúč. Keďže si reťazec nezverejnil, nikto z nás Ti nebude schopný povedať, o čo sa jedná.
    Skús si siahnuť program na opravu registrov, a nejaký iný program na kontrolu spyware ... Skús kľúč skopírovať bez toho, žeby si ho odinštaloval a pozri si, čo o tom kľúči "hovorí" google a hoď ho sem. Možno je to úplne bežný záznam. Toto sa občas stáva. Mne ESET vyhodnotil 100% čistý produkt, ako napadnutý vírusom...
    Naposledy upravil Charon : 10.05.09 at 11:06

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    V prvom rade si pozri, co ti spybot pise o tom najdenom kluci. Po najdeni chyb, mas napravo moznost kliknut na take sede pole s dvoma sipkami (vid priloha). To, ze to nasiel spybot, este nemusi znamenat, ze ide o haved.
    screen.gif  

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Pozri si o tomto probléme link: http://forums.spybot.info/showthread.php?t=18552

    Nič sa nedeje, nechaj to tak, je to iba informácia ...

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Jedná sa o informáciu z registrov, že nejaký program, napr. antivírus, vypol vo Windows Security Center, teda v Centre zabezpečenia notifikáciu, že nemáš buď nainštalovaný nejaký program - teda firewall, alebo antivírus (zvykne sa to zobrazovať takým červeným štítom v pravo pri hodinách na lište), alebo tento program je starý. Robia to niektoré bezpečnostné programy. Dôvod pre toto hlásenie je to, že to mohol vypnúť nejaký malware, vírus, aby si si nevšimol odstavenie nejakého programu, alebo, že je stará napr. databáza ...
    Teda je to info pre Teba, že si máš toto uvedomiť ... Máš aktuálny Antivírus a Firewall? Ak áno, ignoruj túto hlášku... a vylúč ju z kontroly...

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Eset používam dávno,spybot mi to prvý krát oznámil vlani,hneď ako sa nainštaloval legálny Windows,po preinštalovaní,je to tam zasa,pred chvíľov som dal esetom skontrolovať PC,nenašiel infiltráciu.Brána firevalu systému win.funguje a aj centrum zabazpečenia.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    A není to náhodou informace o tom, že firewall windows je vypnutý? Používám Eset už dlouho, ten přece firewall má a po instalaci ten systémový zakáže. Nebo ty máš zakázaný v ESS a používáš systémový?

    Spybot našiel-čo stým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.