Zavrieť

Porady

Bambusová plávajúca podlaha

Ahojte Poraďáci!

Keďže viem, že je tu mnoho múdrych a skúsených ľudí, obraciam sa na Vás s malou prosbičkou.
Máte niekto skúsenosti s "bambusovou drevenou podlahou"?
Keď sme ju s priateľom videli v predajni, zamilovali sme sa do nej. Je prenádherná. Už som si čo to pozisťovala a poprečítala. Na stránke firmy, ktorá ju predáva, je vychválená. S priateľom nás ale napadlo, že vôbec nevieme ako reaguje na príliš suché alebo vlhké podmienky.
Je to novinka a ľudia nemajú až také skúsenosti, ale možno niekoho poznáte, kto ju má už dlhšie.
Napíšte mi prosím nejaký infošky.
Veľmi pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ja ju mám, je rovnako dobrá ako ostatné. Treba dávať pozor na stoličky, a iné predmety, ktoré robia ryhy, pretože je veľmi mäkká. Okrem toho existuje aj dlažba (dovoz Španielsko), ktorú máme v predsieni a kuchyni.
    luckapastvova
    Ďakujem a môžem sa spýtať odkiaľ ste ju zohnali? Pokladali ste si ju sami alebo vám pokládku robila nejaká firma?
    Je pravda, že na bambusovej podlahe, je menej prachu?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Zohnali sme ju v OD Hornbach Košice asi pred viac ako rokom. Pokládku nám robila aj okrem iného stavebná firma. Prach je všade rovnako vidieť, alebo možno menej.

    nesca je offline (nepripojený) nesca

    to keby som vedela :-) nesca
    Pridám sa aj ja.Máme ju vo WC a v kúpelni cca rok.Je fakt mäkšia,treba dávať pozor na poškriabanie,ale na druhej strane....je to netypická podlaha a úžasne teplá.Aj nás už vytopila práčka,voda stála v kúpelni asi na 3cm a nič.Kládol ju manžel,vlastne lepil do špeciálneho lepidla na drev.podlahy.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    luckapastvova Pozri príspevok
    Ahojte Poraďáci!

    Keďže viem, že je tu mnoho múdrych a skúsených ľudí, obraciam sa na Vás s malou prosbičkou.
    Máte niekto skúsenosti s "bambusovou drevenou podlahou"?
    Keď sme ju s priateľom videli v predajni, zamilovali sme sa do nej. Je prenádherná. Už som si čo to pozisťovala a poprečítala. Na stránke firmy, ktorá ju predáva, je vychválená. S priateľom nás ale napadlo, že vôbec nevieme ako reaguje na príliš suché alebo vlhké podmienky.
    Je to novinka a ľudia nemajú až také skúsenosti, ale možno niekoho poznáte, kto ju má už dlhšie.
    Napíšte mi prosím nejaký infošky.
    Veľmi pekne ďakujem
    ....je to laminát ako každý iný.

    Bambusová plávajúca podlaha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.