Zavrieť

Porady

Prac. pomer na kratší prac. čas

Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť. Mohli by sme do dodatku k pracovnej zmluve uviesť, že zamestnanec bude pracovať v rozsahu najmenej 80 hodín a najviac 160 hodín mesačne a k tomu prislúcha i mzda.
Nejedná sa o prácu na 1/2 úväzok, pretože nemáme pre zamestnanca prácu na plný úväzok a ani nevieme dopredu predpokladať, ktorý mesiac koľko hodín odpracuje.
Má niekto s týmto skúsenosti? Dopredu ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    zlati1 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    potrebovala by som poradiť. Mohli by sme do dodatku k pracovnej zmluve uviesť, že zamestnanec bude pracovať v rozsahu najmenej 80 hodín a najviac 160 hodín mesačne a k tomu prislúcha i mzda.
    Nejedná sa o prácu na 1/2 úväzok, pretože nemáme pre zamestnanca prácu na plný úväzok a ani nevieme dopredu predpokladať, ktorý mesiac koľko hodín odpracuje.
    Má niekto s týmto skúsenosti? Dopredu ďakujem
    V PZ musíš presne uviesť úväzok. Ak mu uvediete kratší a bude pracovať viac, tak sa bude jednať o prácu nadčas.
    Máš aj inú možnosť, a to tú, že im budete mesačne meniť a dopĺňať dohody o zmene PZ - úväzok.

    zlati1 je offline (nepripojený) zlati1

    zlati1
    čiže nemôžem uviesť rozpätie najmenej 80 a najviac 160 hodín, lebo tam vidím problém aj s dovolenkou.
    Správne bude ak uvedieme polovičný úväzok 80 hodín mesačne.
    Ešte by som potrebovala objasniť, nebudú pracovať každý deň po 4 hodiny, ale možno napríklad jeden týždeň po 8 hodín denne, 2 týždne po 4 hodiny denne a jeden týždeň budú doma. Toto sa dá?
    Alebo radšej vykážeme každý deň po 4 hodiny?

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    zlati1 Pozri príspevok
    čiže nemôžem uviesť rozpätie najmenej 80 a najviac 160 hodín, lebo tam vidím problém aj s dovolenkou.výška úväzku neovplyvňuje dovolenku, tá je rovnaká aj pri 1/2 úväzku aj pri celom
    Správne bude ak uvedieme polovičný úväzok 80 hodín mesačne.ano
    Ešte by som potrebovala objasniť, nebudú pracovať každý deň po 4 hodiny, ale možno napríklad jeden týždeň po 8 hodín denne, 2 týždne po 4 hodiny denne a jeden týždeň budú doma. Toto sa dá?

    Alebo radšej vykážeme každý deň po 4 hodiny?
    ja osobone by som volila túto možnosť každý deň po 4 hodiny



    Odpoveď v texte.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Sabadka, výška úväzku nemá vplyv na dlžku dovolenky. Náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená počtom hodín /dlžkou úväzku/.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    veronikasad Pozri príspevok
    Sabadka, výška úväzku nemá vplyv na dlžku dovolenky. Náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená počtom hodín /dlžkou úväzku/.
    Veronika, ja viem že náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená dĺžkou úväzku, ak niekto pracuje 4 hodiny denne, je samozrejmé, že aj náhradu mzdy dostane len za štyri hodiny nie za 8. Ale ona sa pýtala na dĺžku dovolenky a nie na náhradu za dovolenku.

    Problém s dovolenkou - písala ona, je široký pojem, ja som pochopila dĺžku a mala som pravdu, ty si pochopila náhradu mzdy a tiež si mala pravdu.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Sabadka Pozri príspevok
    Veronika, ja viem že náhrada mzdy za dovolenku je ovplyvnená dĺžkou úväzku, ak niekto pracuje 4 hodiny denne, je samozrejmé, že aj náhradu mzdy dostane len za štyri hodiny nie za 8. Ale ona sa pýtala na dĺžku dovolenky a nie na náhradu za dovolenku.

    Problém s dovolenkou - písala ona, je široký pojem, ja som pochopila dĺžku a mala som pravdu, ty si pochopila náhradu mzdy a tiež si mala pravdu.)
    Súhlasím, ja som z príspevku neprečítala dlžku dovolenky, v probléme som videla náhradu za dovolenku = dlžku úväzku.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    veronikasad Pozri príspevok
    Súhlasím, ja som z príspevku neprečítala dlžku dovolenky, v probléme som videla náhradu za dovolenku = dlžku úväzku.
    Tak sme sa navzájom doplnili, teraz to už má zlati1 kompletné, vysvetlené z každej strany.

    Prac. pomer na kratší prac. čas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.