Zavrieť

Porady

vypocet davky podpory v nezamestnanosti?

Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu ohladom vypoctu podpory v nezamestnanosti. Je tu toho pisaneho vela ale ani jeden pripad mi neni podobny . kde by som zacal..januar2006/marec 2006-dobrovolne nezamestnany, april 2006/sepember 2006 plat 20000 bruto,september 2006/ maj 2007 plat 30000 bruto, jun 2007 – april 2008<o:p> plat priemer 32000 bruto, maj 2008 dobrovolne nezamestnany sucet slovenskych zamestnavatelov 1081 dni, </o:p>jun 2008 – december 2008 pracovnik v stavebnictve v GB 900 libier netto.december 2008/januar2009-dobrovolne nezamestnany navrat na slovensko evidovanie 27 januara a dnes este stale nemam ziaden vypocet.. pracovnicka na urade mi povedala ze sa mi to bude pocitat z posledneho zamestnania to je v Britanii ale podla platu zodpovedajuceho tej pozicii na slovensku co moze byt podla mojho odhadu 15/16000 bruto.takze po tych platoch u nas mozem cakat 7500/8000 podporu? ze sa to pocita z posledneho zamestnania ked som tam bol minimalne 4 tyzdne..to som si mohol spravit odvody z 50000 jeden mesiac u kamarata a mal by som 25000 podporu? dakujem za skoru odpoved prajem pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vypocet davky podpory v nezamestnanosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.