Zavrieť

Porady

Incompatible cartridge

Pls. pomôžte mi ... potrebujem niečo vytlačiť a stále mi vypisuje hlášku ... Incompatible Black Print Cartridge na tlačiarni HP deskjet 3550 ... ten cartridge je pôvodný od výroby ... skúšal som už aj čistiť to ale nič nepomohlo !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ja by som ho skúsil vymeniť. Tiež som mal takýto problém a normálne som ho vyreklamoval. Dali mi iný a ten už fungoval. A neskúšal si ho iba vytiahnuť a znovu vložiť? Ťažko radiť. Už si s ním niečo tlačil alebo ti nejde vôbec? Asi najrýchlejšie riešenie bude výmena.

    Mythos je offline (nepripojený) Mythos

    Mythos
    kero64 Pozri príspevok
    A neskúšal si ho iba vytiahnuť a znovu vložiť? Ťažko radiť. Už si s ním niečo tlačil alebo ti nejde vôbec? Asi najrýchlejšie riešenie bude výmena.
    Skúšal som to aj čistiť aj všeličo iné !!! ... Kedysi v pohode tlačilo ... a to je asi 5 rokov stará tlačiareň tak to určite nevyreklamujem !!! :P ... kurnik a to len tak z ničoho nič !!!

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Mythos Pozri príspevok
    ... ten cartridge je pôvodný od výroby ... skúšal som už aj čistiť to ale nič nepomohlo !!!
    Ja som mal na mysli reklamáciu tonera a nie celej tlačiarne. A pokiaľ ten tvoj cartridge má päť rokov, tak sa nediv, že ti netlačí. Určite ho vymeň. Náplň je už určite suchá.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Mal si dobrý cartridge....nám vydrží pár mesiacov

    Mythos je offline (nepripojený) Mythos

    Mythos
    kero64 Pozri príspevok
    Ja som mal na mysli reklamáciu tonera a nie celej tlačiarne. A pokiaľ ten tvoj cartridge má päť rokov, tak sa nediv, že ti netlačí. Určite ho vymeň. Náplň je už určite suchá.
    Prečo by nemal tlačiť ??? :P ... mno ale fakt už asi doslúžil !!! ... a náplň nebola určite suchá !!! ... ale už mám druhý - síce používaný ale mal by ísť !!!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mythos žiadny cartridge nevydrží päť rokov! Ten tvoj je už Matuzalém medzi cartridge, radšej si zožeň nový.
    Vo všeobecnosti: všetko má svoju určenú životnosť - že sa znova napĺňajú náplne, tým sa len predĺžuje živostnosť (funkčnosť), ale to tiež nie je na "večné" časy. Približná doba (neoverená) životnosti cartridge je 1 rok, maximálne 1,5 roka. Niektoré však majú v sebe čip, ktorý kontroluje výšku hladiny farbiva a potom hlásia koniec. V mnohých prípadoch sa síce dajú naplniť, aj tlačia, ale ďalšie funkcie (hlásenie stavu) už sú nefunkčne. Niektorí to riešia "resetom" čipu, ale tiež to nie je dlhodobé riešenie.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    No len vekom by mu nehlasilo ze ne nekompatibilna cartrige. Skor sa jednalo o nejaku chybu v kontakte. Ale najlepsie je dat original, ale kludne aj kvalitne naplnenu kopiu (Lambda, Abel a pod. - dokonca ak vam vytecie ich napln alebo vysype toner, tak vam bezplatne vycistia tlaciaren). Naklady su nizsie a setrite zivotne prostredie.

    Incompatible cartridge

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.