Zavrieť

Porady

Odmena na 50-ku

Ahojte,
prosím poreďte mi nejakú pekný a lacný poznávací zájazd na moju 50-ku - tak na 1 týždeň.
Milujem históriu, prírodu, nerada vylihujem dlho na slnku.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    A co tak poznavaci zajazd Egypt, Tunisko, da sa zohnat za lacno a oddychnes si. Hoci na 50-tku by to mal byt originalnejsi darcek. Co tak trosku adrenalinu

    Gabca je offline (nepripojený) Gabca

    som zena :-) Gabca
    doporucujem pozriet si stranku Saturu, oni robia vela poznavacich zajazdov a su celkom za dobru cenu. Aj katalogy maju dobe, tiez mam jeden doma a vyberam si nieco zaujimave.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    andulka1 Pozri príspevok
    adrenalín nie, ja chcem len pokoj a pohodu - som taký typ.
    Tak potom taky poznavaci zajazd napr. do Egypta by tiez nebol zly pozriet ich kulturne pamiatky, pyramidy...atd. Ako je uvedene vo vyššie uvedených príspevkoch skus si pozriet nejake CK napr. Satur, Hydrotur.

    ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

    ??? ludmila12
    Ja som dostala od detí k 50-tke zájazd pendolinom do Prahy a tam je naozaj čo pozerať. Ubytovanie sme mali kúsok od centra za prijateľnú cenu, takže všetko sme absolvovali peškom /teraz v apríli/, máme pekné zážitky a zničené naše 50-ročné nohy. Ludka

    OS BA V je offline (nepripojený) OS BA V

    OS BA V
    v prvom rade gratulujem - včera som čítala v jednom časopise že Saturn ponúka poznávacie zájazdy do Talianska zamerané na spoznávanie histórie pestovania a výroby syrov, vína, parmskej šunky a iných preslávených výrobkov spojených s ochutnávkami, zdá sa mi to celkom zaujímavé - pozdravujem Zuzka

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Gratulujem k 5O-tke .
    Záleži od veľa vecí - od financií, dopravy, a pod. Dosť veľa sledujem na nete poznávacie zájazdy. Chodím hlavne na stránku www.poisteneck.sk, tam si zadáš napr. Last minute a zadávaš ďalšie požiadavky. Sú tam sústredené všetky poistené CK, alebo potom zvlášť cestovky samostatne. Ak si tam zadaš, tak ti budú posielať aktuality a hlavne last minute. Poznávacie pobyty sú jedne z najdrahšich a čo sa týka Egyptu, tak najvýhodnejšie je tam cestovať od konca novembra do konca mája. Ak ideš na obyčajnú dovolenku k moru, tak v ktoromkoľvek období, ale poznávací v lete do Egypta neodporúčam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.