Zavrieť

Porady

Kúpa notebooku.

Chcela by som poprosiť o radu. Predsa len som žena a v oblasti počítačov sa nevyznám, tak to skúšam takouto formou. V blízkej dobe sa chystám kúpiť si notebook. Len na základné kancelárske úkony, a osobné veci ako fotky, videá a podobne. cena by mala byť so 1160Eur. Prosím poradte mi značku a typ, niečo menšie ako 14" alebo 15".
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...to ti stačí aj ponuka čo máš každý deň v poštovej schránke a ušetríš polovicu:-)

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Suhlas, na taketo pouzitie staci aj lacnejsi.

    Skor by som sa sustredil na zaruku a dostupnost pripadneho servisu. Aj dobre znacky mozu mat chybne kusy.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Andy Kralik Pozri príspevok
    Suhlas, na taketo pouzitie staci aj lacnejsi.

    Skor by som sa sustredil na zaruku a dostupnost pripadneho servisu. Aj dobre znacky mozu mat chybne kusy.
    Tiež by som dávala pri výbere pozor na možnosti servisu, napr. ACER má servis až v Brne, ASUS v Ostrave.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ja som kúpil v marci manželke HP 17" a nestál ani 700Eur. Tiež sa ma pýtala, prečo taký veľký a teraz si nevie vynachváliť, aká je to paráda, keď má na všetko dosť miesta. Ak ho nebudeš často prenášať, možno by stálo za úvahu porozmýšľať. Sortiment je široký a za takú sumu, akú si napísala, už dostaneš celkom slušný notebook. Na to, čo si písala, kúpiš už dnes aj za polovicu. Len si rozmysli, na ako dlho ho potrebuješ. To, na čo stačí dnes, už zajtra neplatí. Veľa šťastia pri výbere.
    Za tie peniaze si už dnes kúpiš fakt dobrý NB. Keby si bola chlap tak by som ti poradil poobzerať sa po niečom od Lenova.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    gastronom.mt Pozri príspevok
    Za tie peniaze si už dnes kúpiš fakt dobrý NB. Keby si bola chlap tak by som ti poradil poobzerať sa po niečom od Lenova.
    Čo, ženy majú zakázané používať výrobky značky Lenovo???

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    gastronom.mt Pozri príspevok
    Určite že nie. Tak som to nemyslel. Ale ženy pozerajú skôr na vzhľad.
    Ale nie všetky . Ja som sa rozhodovala medzi Lenovom, Dell a HP. Lenže som potrebovala 17-palcový a tie má Lenovo veeeeľmi drahé, Dell má len lesklé displeje, tak som skončila u HP.
    Veľmi dobre si sa rozhodovala. No za 17-palcové Lenovo sú už fakt dobré pálky. Ale didushik mala záujem o 14 - 15 palcov. A tam sú tie ceny lepšie.

    Odporučam si to pozriet. Myslím že modely SL a T majú vstavanú šachtu na GSM modul - a to sa hodí.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    gastronom.mt Pozri príspevok
    Veľmi dobre si sa rozhodovala. No za 17-palcové Lenovo sú už fakt dobré pálky. Ale didushik mala záujem o 14 - 15 palcov. A tam sú tie ceny lepšie.

    Odporučam si to pozriet. Myslím že modely SL a T majú vstavanú šachtu na GSM modul - a to sa hodí.
    Prekvapila ma cena, ktorú je ochotná dať za taký malý NB - neviem, či to znamená, že chce fakt kvalitný... s tým Lenovom je problém v dizajne, nie každému sa páči (ani mne veľmi nevonia). Potom by som možno brala DELL.
    DELL má rôzne farebné varianty (aj ružovú)
    Môj strýko sa ma raz opýtal, že keď bude mať farebný displej na mobile, či bude lepšie počuť.

    Ale ružová nemusí byť zlá

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    gastronom.mt Pozri príspevok
    Môj strýko sa ma raz opýtal, že keď bude mať farebný displej na mobile, či bude lepšie počuť.

    Ale ružová nemusí byť zlá
    Dobre sa strýko opýtal
    Ružová... ako pre koho, ako módny doplnok áno, ale že by som mala každý deň pracovať na ružovom NB... neviem-neviem . Ale je to vec vkusu, hlavne že bude NB fungovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.