Zavrieť

Porady

ako zo Zubrovca do Zverovky?

prosím Vás vedel by mi niekto poradiť, existuje nejaké spojenie myslím bus zo zubrovca do zverovky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    halali je offline (nepripojený) halali

    halali
    a ešte mám jednu otázočku Janurka ty to tam asi perfektne poznáš potrebujem sa dostať na chatu Osobitá, je to ďaleko od tej zástavky Zverovka,chata?

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    halali Pozri príspevok
    a ešte mám jednu otázočku Janurka ty to tam asi perfektne poznáš potrebujem sa dostať na chatu Osobitá, je to ďaleko od tej zástavky Zverovka,chata?
    Asi 300 metrov. Určite majú telefón, zavolaj im nech ti dajú súradnice a pozri si na satelitnej mape

    Janurka je offline (nepripojený) Janurka

    Janurka
    Kazu Pozri príspevok
    Asi 300 metrov. Určite majú telefón, zavolaj im nech ti dajú súradnice a pozri si na satelitnej mape
    A toto je na čo dobré? Skôr by si si mal /a/ prečítať etiketu porady, hlavne bod 16B.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Janurka Pozri príspevok
    A toto je na čo dobré? Skôr by si si mal /a/ prečítať etiketu porady, hlavne bod 16B.
    Na Zverovke je tých objektov viac, sú od seba dosť vzdialené. Ak bude mať súradnice, presne jej ukáže ktorá je to budova a pôjde priamo tam. Ešte si nepozerala mapu na www.sk.gpspoints.net ?
    A ten bod etikety si idem hneď pozrieť, priznávam, že neviem o čom sa v ňom pojednáva
    Naposledy upravil Kazu : 19.05.09 at 08:17 Dôvod: Doplnenie

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Tak som na na tú etiketu mrkla, ale musím ťa sklamať. Netýka sa ma to.

    Tých 300 m nie je myslené ako urážka, či irónia. To je vzdialenosť. Tento údaj mám od chatára zo Zverovky, rozprávala som sa s ním. Aj mi vysvetlil, kde je tá chata Osobitá, len neviem, kde je "pod nami" preto som jej poradila tie súradnice.

    Janurka je offline (nepripojený) Janurka

    Janurka
    No, prepáč, uvádzaš vo svojej odpovedi, že chata je asi 300 m od zastávky, tak potom naozaj nechápem, na čo súradnice. Tvoja odpoveď mala /aspoň pre mňa/ dosť ironický podtón.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Janurka Pozri príspevok
    No, prepáč, uvádzaš vo svojej odpovedi, že chata je asi 300 m od zastávky, tak potom naozaj nechápem, na čo súradnice. Tvoja odpoveď mala /aspoň pre mňa/ dosť ironický podtón.
    Áááále, nič sa nedeje, len sme si hneď napoprvé nerozumeli. Toto bola snaha poradiť , na ironické podtóny mám inak nabrúsené brko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.