Zavrieť

Porady

evidenčný list dôchodkového zabezpečenia do roku 2004

Dobrý podvečer, nevie mi niekto poradiť ako treba vyplniť ELDZ do roku 2004. Boli vtedy na kartičkách formátu A5. Mám problém s niektorými kolónkami. Je to dosť súrne.
Druh zamestnania?
označenie rezortu?
počet započítaných dní 672,673,674?
druh činnosti podľa číselného označenia a názvu povolania rezortného záznamu?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    do roku 2004 už nevyplňuješ,alebo o čo ide?
    za rok 2003 a skoršie roky sa vyriešili jednorazovo vtedy.
    teraz sa odovzdávajú ELDP za rok 2004 a neskôr.

    lalenko je offline (nepripojený) lalenko

    lalenko
    ja viem ale teraz mám takého zamestnanca ktorý pracoval do roku 1996, viem že sa to do SP posielalo ale oni tvrdia že to tam nie je. Neviem čo mám do tých koloniek napísať

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    lalenko Pozri príspevok
    Dobrý podvečer, nevie mi niekto poradiť ako treba vyplniť ELDZ do roku 2004. Boli vtedy na kartičkách formátu A5. Mám problém s niektorými kolónkami. Je to dosť súrne.
    Druh zamestnania? pracovník v pracovnom pomere
    označenie rezortu? nepišeš nič
    počet započítaných dní 672,673,674? na čelnej nič, na zadnej strane za každý rok zvlášť
    druh činnosti podľa číselného označenia a názvu povolania rezortného záznamu? nepišeš nič
    Ďakujem
    Z toho si nič nerob, že to SP od teba žiada, odo mňa to žiada niekoľko krát za mesiac od rokov 1970, vraj tiež že to tam nemajú.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Tie kartičky boli ešte skôr, v roku 2003 a kúštik skôr boli tie formáty A4, tam sa písali tuším štyria zamestnanci. Na tie formáty A5 - také tvrdé kartičky, sa mi zdá, že normálny smrteľníci mali vyplnený počet kalendárnych dní v kolónke 674, tie ďalšie boli pre tých, čo pracovali napr. rizikovom prostredí. V robote ešte také mám, keď ich uvidím, oživím si prachom zapadnutú pamäť, ale to asi až v pondelok. Druh zamestnania sme písali: Pracovník v pracovnom pomere.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Som tiež doma a píšem z hlavy, ale je to prvá kolónka na tie kalendárne dni, samozrejme ak nejde o rizikových pracovníkov.

    lalenko je offline (nepripojený) lalenko

    lalenko
    veľmi pekne Vám ďakujem ja som tiež doma a mám to v robote. Odovzdám im to tak ako to dokážem vypísať, pretože v dnešnej dobe sa hrať s takýmito vecami...keď budú niečo potrebovať oni sa určite ozvú

    evidenčný list dôchodkového zabezpečenia do roku 2004

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.