Zavrieť

Porady

Internet

Nenájde sa tu niekto, kto by vedel poradiť? Neviem sa napojiť na internet cez wifi. Stále mi vypisuje "vyskytol sa problém so sieťovými adaptérmi v tomto počítači", čiže chyba je v mojom PC, to isté je aj keď pripojím klasicky internet cez kábel. Adaptér sa zdá byť OK. Už neviem čo mám všetko vyskúšať. Skúsila som už ozaj všetky možnosti. Potrebujem len vedieť čo mám zaškrtnúť a čo nie. Vopred vám ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    bartokova Pozri príspevok
    Nenájde sa tu niekto, kto by vedel poradiť? Neviem sa napojiť na internet cez wifi. Stále mi vypisuje "vyskytol sa problém so sieťovými adaptérmi v tomto počítači", čiže chyba je v mojom PC, to isté je aj keď pripojím klasicky internet cez kábel. Adaptér sa zdá byť OK. Už neviem čo mám všetko vyskúšať. Skúsila som už ozaj všetky možnosti. Potrebujem len vedieť čo mám zaškrtnúť a čo nie. Vopred vám ďakujem za pomoc
    Ale asi nieje OK, odporucam preinstalovat sietove adaptery

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Pozri do správcu systému, či je sietová karta správne nainštalovaná alebo či má správne ovládače. Ak nie, bude ti svietiť žltý trojuholník.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skontroluj IP adresu , masku, bránu, adresy serverov DNS
    Štart>Pripojenie>Sieťové pripojenia>Local Area Connection>klik PTM>Vlastnosti>Všobecné>nájdi Internet Protocol (TCP/IP)=highlight>Vlastnosti. Dostaneš sa do menu, kde už nastavíš potrebné údaje (IP,maska, brána, DNS server)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.