Zavrieť

Porady

novacik

Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen "
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    agica2 Pozri príspevok
    Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen "
    Vitaj agica 2 medzi poraďákmi
    hod si do vyhľadávača "omega" a nájdeš veľa otázok a odpovedí...

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    agica2 Pozri príspevok
    Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen "
    Ahoj , robím v OMEGE , ak budem vediet tak pomozem

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Ja ti pomôcť neviem, lebo ani netuším o čom píšete, ale vítaj medzi nováčikmi.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    agica2 Pozri príspevok
    dakujem
    agica, ak máš konkrétne otázky, na ktoré si nenašla odpoveď v priložených linkoch, pýtaj sa ...

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    .
    agica2 vitaj na porade

    veronikasad Pozri príspevok
    agica, ak máš konkrétne otázky, na ktoré si nenašla odpoveď v priložených linkoch, pýtaj sa ...
    ... pýtaj sa, čo vieme to poradíme
    a čo nevieme zistíme u autora programu

    agica2 je offline (nepripojený) agica2

    agica2
    ahoj, ja by som sa ta chcela opytat na tie predkontacie , JRP a typy sum v omege, lebo v knihe som z toho nevysla. Mohla by si mi poradit. Co tam vlastne ma byt pri nakupe pri predaji a tak. Dalej ak mozem by som ta poprosila ako sa zauctovava uhrada doslej FA? treba napisat vpravo cez aky doklad bolo platene? alebo ako. Dakujem

    Modrany je offline (nepripojený) Modrany

    Modrany
    Poznám program Omega pomerne dobre - myslím, že celkom dobre by som si v životopise mohla uvádzať a expert na Omegu, aj keď ešte stále sú tam nejaké nepreskúmané oblasti Kľudne mi môžete volať na 0918 701 045 ak potrebujete súrnu pomoc.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    táto stránka je vedená na tzv. verejné prepieranie problémov vo všetkých oblastiach, kľudne zadaj otázku do príslušného fóra a Modrany ti môže verejne poradiť, určite to môže pomôcť aj iným.

    agica2 je offline (nepripojený) agica2

    agica2
    ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
    ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    agica2 Pozri príspevok
    ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
    ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????
    ... ako písala willma v predošlom príspevku - "zadaj otázku v príslušnom fóre"
    tzn. OMEGA. Napr : http://www.porada.sk/t22634-omega-novacik.html
    Tu si v oddychovej časti porady, kde sa nováčik iba predstaví a potom už pokračuje v odborných témach- tam nájdeš všetkých odborníkov

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    agica2 Pozri príspevok
    ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
    ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????
    agica2 - odpoviem ti, ale v tejto téme je to , prečítaj si etiketu a návod FAQ.

    Prehľady - Denník účtovných zápisov - možnosť nastavenia podľa dátumu prijatia som tam nenašla. No pripúšťam, že v tvojom programe to môže byť.
    Nastavenie treba urobiť vľavo dole ; väčšinou používam zotriedenie podľa kódu čísel.radu UD a potom podľa čísla dokladu. Ďalšie 2 riadky nechávam označené ako "nezotriedené". Doklady mávam vždy zotriedené podľa nastavenia.
    Ďalej je možnosť výberu zostavy podľa ponuky autora programu (ani tam som nenašla text "...podľa dátumu prijatia".

    lavazza77 je offline (nepripojený) lavazza77

    lavazza77
    Ahoj,
    neivem, či mi bude vedieť niekto poradiť. Po uzatvorení roka som opakovane prešla do nového roka. Zistila som, že účet 701 mi nesedí. Je tam zaúčtovaný HV z predchádzajúceho roku oproti 429. Prosím, môže mi niekto poradiť čo s tým?

    Ďakujem vopred za odpoveď.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Marína Pozri príspevok
    Ohľadom Omegy spústu otázok a odpovedí nájdeš tu http://www.porada.sk/f50-omega-alfa-olymp.html
    ..

    kukla som na ten link a:
    Nefunkčne zadaná Porada. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi

    .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.