Zavrieť

Porady

Studňa-prútikár

Chceli by sme stavať, a mať vlastnú studňu. Mohol by mi niekto dať kontakt na prútikára? najlepšie z okolia Nitry. Dakujem
Naposledy upravil arizona : 18.06.09 at 07:16
Michal Stopka nemate niekto kontakt na pani zigovu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysurk je offline (nepripojený) mysurk

    mysurk
    pivko Pozri príspevok
    A na toho prútikára z Barce má niekto kontakt,alebo na nejakého dobrého v košiciach.

    Radšej hľadaj dobrého studniara.

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Našiel som na nete - "Dobrý prútikar je naozaj pani Irena Zigová , 020 54 Lysá pod Makytou, časť Strelenka" - nie z vlastnej skúsenosti.
    možno http://korzar.sme.sk/c/4446871/kosic...eopatogen.html

    Na porade padlo - "Mám veľmi dobrú skúsenosť s pánom Senkom zo Zvolena. "
    prípadne si niečo "vygugli", ako hovorí moja kolegyňa.

    Alebo sa premenuj na Omara....
    Naposledy upravil Chobot : 27.08.09 at 11:09

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    mirrko Pozri príspevok
    Chceli by sme stavať, a mať vlastnú studňu. Mohol by mi niekto dať kontakt na prútikára? najlepšie z okolia Nitry. Dakujem
    A na toho prútikára z Barce má niekto kontakt,alebo na nejakého dobrého v košiciach.
    Naposledy upravil pivko : 24.05.09 at 10:32
    mladá mamička sestričôčka
    Pán Senko zo Zvolena nemá toto č. 0902.....!!!je to omyl.určite na to nevolajte!!!
    Naposledy upravil Chobot : 27.08.09 at 11:10
    Levkamo A viete správne číslo?

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Skutočne si nájdi dobrého, skúseného studniara, či prútikára, ktorého si over - jeho predošlé výsledky. Pretože mám skúsenosti priamo od suseda, ktorý objednal prútikara, určil im miesto zdroja vody, vyhĺbil viac ako 20 m, už je tomu viac ako rok a vody nieto. Nie je to lacná záležitosť, za každý vyhĺbený meter si účtoval viac ako 1000,- Sk. Teraz je z toho v smútku.
    Ja ako laik som bola prekvapená z rozhodnutia prútikára, že v takom najvyššom mieste na svahovitom pozemku im označil miesto pre zdroj vody. Ďalší lapsus prútikára sme postrehli u príbuzných. Keď prišiel na tvar miesta ešte aj druhý odborník-studniar, on určil úplne iné miesto pre studňu ako prútikár. Takže z týchto skutočností prútikári sú pre mňa nehodnoverní. Ak natrafíš na dobrého odborníka, prosím daj vedieť. Aj ja chcem vlastnú studňu pre pitnú vodu. Ďakujem.

    mysurk je offline (nepripojený) mysurk

    mysurk
    branislavp Pozri príspevok
    Skutočne si nájdi dobrého, skúseného studniara, či prútikára, ktorého si over - jeho predošlé výsledky. Pretože mám skúsenosti priamo od suseda, ktorý objednal prútikara, určil im miesto zdroja vody, vyhĺbil viac ako 20 m, už je tomu viac ako rok a vody nieto. Nie je to lacná záležitosť, za každý vyhĺbený meter si účtoval viac ako 1000,- Sk. Teraz je z toho v smútku.
    Ja ako laik som bola prekvapená z rozhodnutia prútikára, že v takom najvyššom mieste na svahovitom pozemku im označil miesto pre zdroj vody. Ďalší lapsus prútikára sme postrehli u príbuzných. Keď prišiel na tvar miesta ešte aj druhý odborník-studniar, on určil úplne iné miesto pre studňu ako prútikár. Takže z týchto skutočností prútikári sú pre mňa nehodnoverní. Ak natrafíš na dobrého odborníka, prosím daj vedieť. Aj ja chcem vlastnú studňu pre pitnú vodu. Ďakujem.
    Najlepšie by bolo , keby prútkár robil "na kľúč" .Teda aby vyplatené mal až keď bude v studni voda.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.