Zavrieť

Porady

reklama na facebook?

Milí poradaci, chcel by som Vas poprosit o nazory a skusenosti ohladom reklamy na facebook. Dostavili sa Vam neake vysledky? Alebo aku reklamu by ste odporucili? Zameranie elektro. Dakujem
Usporiadat
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

Nikto nema skusenosti?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

lucius
facebook je velmi dobry na reklamu, vytvoris si skupinu alebo stranku
reklama PPC
dobre cielenie
dobre ceny preklikov
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dragan.michal Pozri príspevok
lucius
facebook je velmi dobry na reklamu, vytvoris si skupinu alebo stranku
reklama PPC
dobre cielenie
dobre ceny preklikov
mna zaujima to vytvorenie stranky - kedze ide o reklamu podnikatela tak sa za to plati, ci nie? viem, ze vpravo chodi reklama platena, ale ked vytvorim stranku alebo skupinu, tak mi to mozu zrusit, ked to budem mat zdarma?
Naposledy upravil Richard : 26.05.09 at 13:37
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

stranku si mozes vytvorit aj zadarmo, neboj nezrusia Ti ju. Lenze bez reklamy nikto o nej nebude vediet
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

Este niekto mate skusenostis reklmsou ns facebook?
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

a co stoji taka reklama na fb?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

facebook ma tu vyhodu ze si sama zvolis kokko das za jednotlivy preklik na Tvoju stranku, bud si das presmerovanie na svoju web stranku alebo do svojej skupiny na FB. Taktiez si zvolis kolko chces mat denny rozpocet. Selektovanie je podla:
veku
pohlavia
vzdelania
krajiny
pracovnej pozicie
klucovych slov uvedených v profile uzivatelov

Výhoda vytvorenia vlastnej firemnej stránky na FB.
- mozes pridavat novinky, ktore sa zobrazia na nastenke priaznivcov stranky
- moznost hromadneho rozposlania sprav priaznivcom stránky
- moznost pridavat fotky, logo a ine informacie o firme
- tym ze sa niekto prida ako priaznivec stranky, tak to vidia aj jeho priatelia, z ktrích sa mozno tiez niekto prida, tym padom zvysujes svoju "populaciu priaznvcov na facebooku"

Dalsia vyhoda facebooku je aj v tom, ze mozes neustale monitorovat svoju kampan, menit cielove skupiny. Taktiez si mozes nastavit kedy sa bude kampan zobrazovat. Napriklad medzi 12:00 hod az 18:00 hod.
Taktiez je mozna platba aj za zobrazenia (CPM), avsak tato je velmi nevyhodna, nakolko na slovensku je registrovaných cca uz 200.000 ludi, co by znamelo palku ako hrom.

V pripade akychkolvek dalsich otazok nevahajte kontaktovat.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dragan.michal Pozri príspevok
facebook ma tu vyhodu ze si sama zvolis kokko das za jednotlivy preklik na Tvoju stranku, bud si das presmerovanie na svoju web stranku alebo do svojej skupiny na FB. Taktiez si zvolis kolko chces mat denny rozpocet. Selektovanie je podla:
veku
pohlavia
vzdelania
krajiny
pracovnej pozicie
klucovych slov uvedených v profile uzivatelov

Výhoda vytvorenia vlastnej firemnej stránky na FB.
- mozes pridavat novinky, ktore sa zobrazia na nastenke priaznivcov stranky
- moznost hromadneho rozposlania sprav priaznivcom stránky
- moznost pridavat fotky, logo a ine informacie o firme
- tym ze sa niekto prida ako priaznivec stranky, tak to vidia aj jeho priatelia, z ktrích sa mozno tiez niekto prida, tym padom zvysujes svoju "populaciu priaznvcov na facebooku"

Dalsia vyhoda facebooku je aj v tom, ze mozes neustale monitorovat svoju kampan, menit cielove skupiny. Taktiez si mozes nastavit kedy sa bude kampan zobrazovat. Napriklad medzi 12:00 hod az 18:00 hod.
Taktiez je mozna platba aj za zobrazenia (CPM), avsak tato je velmi nevyhodna, nakolko na slovensku je registrovaných cca uz 200.000 ludi, co by znamelo palku ako hrom.

V pripade akychkolvek dalsich otazok nevahajte kontaktovat.
ok, ale ako sa tam asi pohybuju ceny? lebo ja uz neviem. teraz som si dala reklamny banner + mailing, zaplatila som v stredu a este stale mi to dotycny nezverejnil,tak dufam, ze ma neoklamal...:-(
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

ked si zaplatila v stredu tak nechapem, ze to tam este nie je. Maximalne vo stvrtok to tam malo byt. Navyse, na facebooku platba prebieha tak ze peniaze sa stahuju z Tvojej kreditky. Tak si sa s nim mala dohodnut tak. Na vypise by si vedela kolko Ta to denne stoji.

Ceny su stanovene ze si vyberas sama, ale odporuca sa 0.13 - 0.24 USD.
Denný rozpocet musi byt minimalne 1 USD.

Mozem vediet kolko zobral za spravu kampane?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

a este jedna poznamocka,

pokial si na FB vytvoris vlastnu firemnu stranku a pridas tam aplikaciu VISTA tak automaticky obdrzis kupon na 100 USD na inzerovanie, pokial si das kampan na FB. Dufam, ze to Ti tiez povedal.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

[QUOTEdragan.michal;1052110]ked si zaplatila v stredu tak nechapem, ze to tam este nie je. Maximalne vo stvrtok to tam malo byt. Navyse, na facebooku platba prebieha tak ze peniaze sa stahuju z Tvojej kreditky. Tak si sa s nim mala dohodnut tak. Na vypise by si vedela kolko Ta to denne stoji.

Ceny su stanovene ze si vyberas sama, ale odporuca sa 0.13 - 0.24 USD.
Denný rozpocet musi byt minimalne 1 USD.

Mozem vediet kolko zobral za spravu kampane?[/QUOTE]

mam to na easywar.sk, banner 468x60 na 3 mesiace plus mailing 250 000 clenom..stalo ma to 100 eur/3 mesiace
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

ja som myslel ze sa bavime o facebooku
0 0
adme adme

adme je offline (nepripojený) adme

Budem ti trochu odporovat,
v prvom rade - na taketo rady treba najskor vediet v com sa konkretne podnika Na zaklade toho sa riesi tzv. afinita - teda zasah cielovej skupiny. FB je sice fajn - ale navstevnici FB sa nemusia prekrivat s cielovkou, takze zodpovedzme si najskor tuto otazku a potom sa k tomu vratme
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

dragan.michal Pozri príspevok
ja som myslel ze sa bavime o facebooku
nie, to nie..:-)) skusim najskor toto a uvidim..uz nie som ochotna do toho vrazat peniaze a odozva je nulova. asi su vsetci v krize alebo co.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

aj na facebooku najdes svoju cielovu skupinu. Neviem ci si robil nejaku reklamu na FB a cielenie je skutocne vynikajuce, mozes zadat klucove slova, tie sa porovnaju s uzivatelmi na FB a iba tym sa zobrazia Tvoje reklamy
0 0
jana.j jana.j

jana.j je offline (nepripojený) jana.j

Michal, máte tiež skúsenosti s vykazovaním kampaní FB v účtovníctve firmy? vraj je s tým trochu problém kvôli platbám do zahraničia a FB neposkytuje výpis ... Za odpoved vopred dakujem
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Klientom vystavuje fakturu my. Takze s tým problem nie je.
Zatial ziadny klient nepozadoval fakturu od facebook, takze s týmto som sa zatial nestretol
0 0
jana.j jana.j

jana.j je offline (nepripojený) jana.j

A ako je potom vedene u vas uctovanie platieb facebooku?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Tak to uz neviem. to ma na starosti uctovnicka. Ja sa do toho nemiesam. Nech si kazdy robi co vie najlepsie a ja sa do uctovnictva nevyznam
0 0
jana.j jana.j

jana.j je offline (nepripojený) jana.j

Chapem to je spravny pristup ... aspon potom clovek nic nepokazi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať