Zavrieť

Porady

Preč s bruškom!!!

Dobrý den poradte mi ako sa zbaviť brucha. Potrebujem spevnit hlavne spodné svaly stredné a aj vrchné svaly. Viem že sú na to rôzne cviky ale neviem sa k nim dopátrať. A hlavne na tie dolné svaly. Mám ho ako huspenina no fuj. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    Po prvom tehotenstve sa mi dostala, vtedy ešte videokazeta cvičenie so cindy craford a boli tam vynikajúce cviky, či na bruško aj zadoček, boku..atď. Ja som si z toho vybrala pár dobrých cvikov, ktoré si teraz už sem tam zacvičím pri telke. Fitko ma moc nijako nelákalo. Niekedy si zapnem pilates, ktoré som zohnala hlavne pre moju polovičku, sú tam výborné cviky na chrbticu. Skús si to pozrieť na nete, lebo takto sa mi to ťažko popisuje. Ak by si nezohnala, môžem ti prekopčiť ten pilates

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    Cvičenie ti spevní svalstvo,ale je tak tiež dôležitá starostlivosť o pokožku na bruchu..nezabúdaj si ho natierať nejakým telovým mliekom..aj pokožku potrebuješ spevniť...

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    dakujem Vám za rýchle dopovede. Mohla by som poprosiť o ten Pilates a ak sa dá tak aj tu cindy crawford.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    To CD sa dá ešte niekde pozháňať?
    Sorry, nie je to CD ale DVD
    Ja to mám len napálené, a neviem, či je to presne toto:
    http://www.gorila.sk/product/67691

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Blankake Pozri príspevok
    Sorry, nie je to CD ale DVD
    Ja to mám len napálené, a neviem, či je to presne toto:
    http://www.gorila.sk/product/67691
    Dík...už to mám objednané...

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    pozerala som tú stránku gorila a poštovné je viac ako celé dvd. Ale vyskúšam. Nedá sa to z niekadiaľ z internetu stiahnuť? VDAKA

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    31Jankal Pozri príspevok
    pozerala som tú stránku gorila a poštovné je viac ako celé dvd. Ale vyskúšam. Nedá sa to z niekadiaľ z internetu stiahnuť? VDAKA
    To neviem, možno nejaký macher by to vedel nájsť...
    Niečo si ešte k tomu objednaj, aby sa Ti to oplatilo.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    bendži Pozri príspevok
    Popisy cvičení zameraných na rôzne partie tela je možné nájsť aj na stránke www.sportujeme.sk
    dakujem za tip. úžasná stránka

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Ako sa dá schudnúť cielene, len na tej časti stehien, ktorá je hneď pod sedacími svalmi? A potom na vnútornej strane kolien? Díki za každý pokus.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    bettylou Pozri príspevok
    Ako sa dá schudnúť cielene, len na tej časti stehien, ktorá je hneď pod sedacími svalmi? A potom na vnútornej strane kolien? Díki za každý pokus.
    ja si osobne myslím, že cielené chudnutie nie je , pretože možeš robit konkrétny cvik na konkrétnu čast tela, ale popri tom sa aj tak zapájajú aj iné časti-svaly tela. treba si najst cvičenie, ktoré ti vyhovuje a bude ta bavit a cvičit pravidelne aspoň 3x do týždňa a ani nebudeš vediet ako sa ti zmenia časti o ktorých píšeš.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Blankake Pozri príspevok
    To neviem, možno nejaký macher by to vedel nájsť...
    Niečo si ešte k tomu objednaj, aby sa Ti to oplatilo.
    óóóóóóóó.....Blanka , ďakujem za uznanie ....

    http://www.warezrocker.net/ebooks/12...-cd-bonus.html

    Už si len jednotlivé linky skopírujte do nových okien a hurááá , poďme sťahovať ...

    P.S.:
    Viem , že sa to nemá , takéto linky dávať , ale čo už nezrobím pre 17-ky , ktoré chcú dať dole z bruška ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.