Zavrieť

Porady

výhodné telefonovanie z/do Rakúska

Dobrý večer, vedel by mi, prosím, niekto poradiť ohľadne výhodného telefonovania (mobil) z/do Rakúska? Aké sú sadzby. Alebo je lepšie si tam kúpiť nejakú kartu? A čo internet, vraj je to dosť drahé. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    inga26 je offline (nepripojený) inga26

    inga26
    ak si kupis 10€ kredit na skype za 11,50€ (10€+15%dph), volas do rakuska na pevnu linku za 0.020€/min, na mobil za 0.252€/min, mobil telering 0,299€ (vo vsetkych pripadoch minutova tarifikacia) poplatok za spojenie je 0.045€
    ak sa nemylim platnost kreditu sa predlzi po kazdom platenom hovore alebo sms o 180 dni
    Naposledy upravil inga26 : 23.05.09 at 09:11

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Neviem, ktorého operátora používaš. Tento mesiac som komunikovala s dcérou zo zahraničia týmto spôsobom:

    Telefonujem zo Slovenska, volám v rámci paušálu zadarmo

    aj do zahraničia ( na čísla slov.operátorov ) a platí ten, kto prijíma

    hovor 0,262€/min. V mojom prípade - volanie na Easy kartu, ktorú som

    dobila

    kupónmi, ktoré som si vymenila za body v T-Mobile. (takže i prijaté hovory

    v zahraničí mám zadarmo) 8-) ;-) ...

    Easy karta, ktorá sa používa v zahraničí , sa môže dobíjať ďalším kreditom

    zo Slovenska. Lacnejšie je volať do zahraničia , telefonovanie

    zo zahraničia na Slovensko vychádza skoro raz toľko.

    inga26 je offline (nepripojený) inga26

    inga26
    alla66, vďaka, tomu hovorím rozšírenie obzorov. takze ľady v roamingu sa pohli, preradením krajín do prvej zóny zlacnel príjem hovorov v mnohých krajinách. len prečo tam nie je švajčiarsko???

    pánkoj , všetci slovenskí operátori umožňujú príjem hovorov v rakúsku takmer za rovnaké ceny, a ak máš výhodný paušál tak návod ala alla66

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    inga26 Pozri príspevok
    alla66, vďaka, tomu hovorím rozšírenie obzorov. takze ľady v roamingu sa pohli, preradením krajín do prvej zóny zlacnel príjem hovorov v mnohých krajinách. len prečo tam nie je švajčiarsko???

    pánkoj , všetci slovenskí operátori umožňujú príjem hovorov v rakúsku takmer za rovnaké ceny, a ak máš výhodný paušál tak návod ala alla66
    Švajčiarsko nie je členom EÚ...

    Komunikovala som s dcérou z Anglie, Francúzska...jednotná cena, nebol žiadny problém so spojením. Horšie bolo, keď sa v Londýne s kamarátom navzájom hľadali a navigovali cez telefón...vtedy sa celý kredit vyparil a bola som nútená dobiť ďalší


    Od prvého júla sa znížia poplatky za roaming

    http://www.mobilmania.sk/bleskovky/o...3/default.aspx

    inga26 je offline (nepripojený) inga26

    inga26
    alla66 Pozri príspevok
    Švajčiarsko nie je členom EÚ...
    ale ani Island, Lichtenštajnsko, Nórsko

    netuším podľa čoho to zaraďujú, ale keď vidím Švajčiarsko (kameňom dohodíš), Ukrajina(za rohom) a napr. USA v jednej zóne tak

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nórsko je súčasťou Dánskeho kráľovstva....
    Lichtenštajnské kniežatstvo / Lichtenštajnsko je konštitučná, dedičná monarchia.....
    Island by mal o členstvo požiadať v júli.

    Ide o to, kto chce vstúpiť do EÚ

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Este dalsia vec co sa da je ze clovek ktori ide do zahranicia si da u ruzoveho operatora tzv smart roaming, kde ma prijimanie hovorov v celej EU 500 minut mesacne zadara (cena toho je tusim 10 eur). Ten co vola zo SR plati len slovensky hovor, v pripade pausalu to ide normalne dole z minut, a ten co prijima hovor v zahranici ho ma (teda tych 500 minut) zadarmo. Toto pouzivam ja a som spokojny.

    výhodné telefonovanie z/do Rakúska

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.