Zavrieť

Porady

mozilla thunderbird

Neexistuje nejaky programik ako napr. gmail notifier, aby vyskocilo upozornenie v liste, ze je dorucena nova sprava? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Na nete je dost vela emailovych notifikatorov. Napriklad z tejto stranky (http://www.snapfiles.com/Freeware/comm/fwemcheck.html) si mozes vybrat z bohatej ponuky. Ja som pouzival napriklad eprompter.
    Kedze vsak pouzivas MT, mozes vyuzit aj doplnok "Minimize to tray", ktory ti stiahne MT do systray.
    Naposledy upravil arion92 : 23.05.09 at 11:18

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Myslím, že by to mělo jít přímo z klienta
    Zkus Nástroje>Možnosti> Obecné>klepnout v části Při příchodu nové zprávy na tlačítko Přizpůsobit, zobrazí se dialog s možností nastavení, co vše se vám má při upozornění zobrazovat.

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Z otazky nie je uplne jasne, ci chces, aby sa ti v systemovej liste zobrazil oznam o novej sprave pocas casu, kym mas spusteny MT. Ak pocas jeho spustenia, tak plati to, co napisal sondaw. Ak chces, aby ta na nove spravy upozornovalo v case, ked nemas spusteny MT, potrebujes si nainstalovat email notifikator.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Můžeš vyzkoušet třeba Magic Mail Monitor, na domovské stránce programu jsem se dočetla, že je i ve slovenštině.
    Upozorňuje na příchozí poštu ze všech účtů, když přijde do schránky mail, upozorní od koho je, velikost ap. Je v liště u hodin a aktivuje se jen při příchodu nové pošty. Používala jsem dřív podobný PopTray, nyní už dlouhou dobu používám MailWasher. Za vyzkoušení by to možná stálo

    http://www.stahuj.centrum.cz/komunik...il-monitor/?xx

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ja som si aktivovala notifikačné sms na mobil, nemusím byť pri PC a viem presne,kedy mi príde mail.

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    alla66 Pozri príspevok
    Ja som si aktivovala notifikačné sms na mobil, nemusím byť pri PC a viem presne,kedy mi príde mail.
    Toto vsak nemas aktivovane cez mailovy program, ale asi priamo cez mailovu schranku, vsak?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    áno cez mail.schránku....niektoré mail adresy spoplatňujú sms, iné sú zadarmo...

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    ahojte, prosím vás o pomoc, neviete niekto pre Windovs7, kde nájdem Gmail Notifier? Ďakujem vopred za pomoc.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    alla66 Pozri príspevok
    Ja som si aktivovala notifikačné sms na mobil, nemusím byť pri PC a viem presne,kedy mi príde mail.
    No tak to by sa mi asi vybil mobil za jeden den, tolko krat by pipol

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    vasulka Pozri príspevok
    ahojte, prosím vás o pomoc, neviete niekto pre Windovs7, kde nájdem Gmail Notifier? Ďakujem vopred za pomoc.
    Predpokladam ze ho mas spusteny a nainstalovany.
    Ak je to tak tak potom je skryty v tzv. SysTray ... rozklikni si taku malu sipku vedla casu a tak su skryte ikony.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    salvosko Pozri príspevok
    Predpokladam ze ho mas spusteny a nainstalovany.
    Ak je to tak tak potom je skryty v tzv. SysTray ... rozklikni si taku malu sipku vedla casu a tak su skryte ikony.
    No neviem, ja som len tak zbezne hodil okom po downloadch a tam je GM notif iba pre 2000 a Xp, takze neviem ci on nehlada GN pre win 7.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    vasulka Pozri príspevok
    ahojte, prosím vás o pomoc, neviete niekto pre Windovs7, kde nájdem Gmail Notifier? Ďakujem vopred za pomoc.
    Ahoj, nechceš namiesto Gmail Notifier podobný program Seznam Pošták?

    Po nainštalovaní Seznam Pošťáka sa na lište Windows v pravém dolnom rohu zobrazí ikonka obálky.

    Pošťák funguje pro emaily na Seznamu, ale i na centrum.cz, volny.cz, gmail.com a dalších.

    viac informácií nájdeš - http://software.seznam.cz/postak

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    kergulaan Pozri príspevok
    No neviem, ja som len tak zbezne hodil okom po downloadch a tam je GM notif iba pre 2000 a Xp, takze neviem ci on nehlada GN pre win 7.
    Funguje rovnako aj pod Windows 7:

    ta fialova obalka vpravo dole.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.