Zavrieť

Porady

davka v nezamestnanosti+odstupne

ahojte chcem sa opytat ze ako sa pocita davka v nezamestnanosti by som si chcela vypocitat ze kolko asi tak dostanem..rocny vymeriavaci zaklad za jeden rok je napr.3320 Eur tak si spocitam odrobene roky teda 3 roky 329 dni to mam uz narok na 6 mesiacov podpory ak som to spravne pochopila.tak to potom bude 3320 eur delene 1424 dni mi vyjde denny vymeriavaci zaklad a potom dalej sa to ako pocita? Ma odstupne nieco spolocne s davkou v nezamestnanosti lebo viem ze predtym to bolo tak ze ked clovek dostal odstupne napr.2mesiace tak sa mu podpora vyplaca o dva mesiace menej kvoli tomu ze dostal odstupne ako je to teraz? dakujem krasne za radu vsetkym co mu pomozu..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    vyplatenie odstupného už nemá vplyv na nárok dávky v nezamestnanosti / kedysi to tak ale bolo /

    pre výpočet:
    http://www.socpoist.sk/davka-v-nezamestnanosti/1361s

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    dakujem krasne ja som uz na tejto stranke bola len som tomu nechapala a doteraz nechapem ako to pocitaju ako dostanu denny vymeriavaci zaklad a tak..

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    DVZ = súčet HM / z ktorých sa platí poistné v N za rozhodujúce obdobie / : 1095 / tri roky rozhodujúce obdobie /

    potom dávka v nezamestnanosti je 50% X DVZ X počet dní v mesiaci

    davka v nezamestnanosti+odstupne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.