Zavrieť

Porady

Bodové ohodnocení

Zdravím všechny a prosím někoho o vysvětlení. Chtěla jsem včera přidělit bod za správnou radu, která pomohla. Bohužel se mi objevilo oznámení, že jsem dotyčnému již v poslední době bod dala a nejdříve musím ohodnotit někoho dalšího, potom mi bude umožněno přidělit znovu bod dotyčnému člověku.
Neznám názor a zkušenosti ostatních, ale přijde mi to zvláštní - člověk by měl mít možnost přidělit bod každému, kdo si ho zaslouží, bez ohledu na to, jestli již bod "ode mne" dostal. Pokud chci tedy bod opravdu v této situaci přidělit, musím hledat nejdříve někoho dalšího, kterého mohu ohodnotit a třeba jen proto, abych mohla dát bod určité osobě. Nepřijde to nikomu divné a trochu nespravedlivé?
Díky za případné vysvětlení
sondaw
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Je to tak nastavené...vysvetliť by to vedel najlepšie administrátor, prečo to takto zaviedol. Ale máš pravdu..ani mne sa to nepáči.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw


Omlouvám se, že jsem založila nové téma, ale snad mne omluví to, že neumím ve slovenštině napsat do vyhledávání správně dotaz. Promiňte
sondaw
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

sondaw Pozri príspevok
Omlouvám se, že jsem založila nové téma, ale snad mne omluví to, že neumím ve slovenštině napsat do vyhledávání správně dotaz. Promiňte
sondaw
Ten link som ti poslala, aby si spoznala názory poraďákov viacerým sa nám to nepáči, ale s tým nič neurobíme.
Nemáš sa prečo ospravedlňovať
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Pro Liba2:
Děkuji ti za odkaz na Etiketu porady, přece jen se tady někdy těžko orientuji, zasloužíš ode mne body za pomoc
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

sondaw Pozri príspevok
Zdravím všechny a prosím někoho o vysvětlení. Chtěla jsem včera přidělit bod za správnou radu, která pomohla. Bohužel se mi objevilo oznámení, že jsem dotyčnému již v poslední době bod dala a nejdříve musím ohodnotit někoho dalšího, potom mi bude umožněno přidělit znovu bod dotyčnému člověku.
Neznám názor a zkušenosti ostatních, ale přijde mi to zvláštní - člověk by měl mít možnost přidělit bod každému, kdo si ho zaslouží, bez ohledu na to, jestli již bod "ode mne" dostal. Pokud chci tedy bod opravdu v této situaci přidělit, musím hledat nejdříve někoho dalšího, kterého mohu ohodnotit a třeba jen proto, abych mohla dát bod určité osobě. Nepřijde to nikomu divné a trochu nespravedlivé?
Díky za případné vysvětlení
sondaw
Postup je jednoduchý. Pokud se ti zjeví to hlášení, tak vyhledáš libovolný příspěvek od člena Misomiso a udelíš mu bod. Pak se vrátíš k puvodní diskusi a udělíš bod tomu, koho jsi chtěla puvodně ocenit.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Postup je jednoduchý. Pokud se ti zjeví to hlášení, tak vyhledáš libovolný příspěvek od člena Misomiso a udelíš mu bod. Pak se vrátíš k puvodní diskusi a udělíš bod tomu, koho jsi chtěla puvodně ocenit.
Tak toto je pecka,parádna odpoveď...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Hej, tomuto bodovaniu na preskáčku (či obkročmo ) sa dá povedať aj vybabranie so sytémom. Ale čo už......
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Opravdu super, ale já chci ohodnotit toho, kdo mi pomohl nebo čí odpověď je podle mne opravdu dobrá. Nechci vybírat žádného náhodného misomiso jen proto, abych mohla ocenit někoho, kdo umí poradit a pomoct. Není to trošku postavené na hlavu?
sondaw
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Sondaw :pred chvíľou som dala misomiso a tebe sa mi nepovoľuje udeliť bod.
Takže to nefunguje ani na striedačku....asi musím udeliť dve ocenenia a potom môžem dať tebe
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Netrap se, třeba to tak má být I tak děkuji, i když sem kvůli bodům nechodím
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

sondaw Pozri príspevok
Netrap se, třeba to tak má být I tak děkuji, i když sem kvůli bodům nechodím
Je pravda, že väčšina sem nechodí, aby zbierali body. Ale pokiaľ si niekto bod zaslúži, tak prečo mu ho nedať. Veď už samotné pravidlá porady hovoria, že ak ti príspevok pomohol, môžeš mu udeliť bod. Tvoje príspevky sú stručné, odborné a na dobrej úrovni. Tak je smutné, že musím hľadať niekoho, komu dať bod, aby som mohol oceniť prispievateľa v dvoch príspevkoch. Ak niekto na to má, dám mu trebárs aj desať bodov po sebe. Ale to musím ďalších dvadsať rozdať len tak.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Potom bude najlepsie bodovanie zrusit a bude po probleme
Obcas citam prispevky, ktore su obycajne, povedal by som, ze az dementne a maju tolko bodov, ze sa to nevojde do jedneho riadku a iny prispevok, ktoremu by som hned dal aj 10 bodov, tak nema ani bod
Nieze tu teraz budem mat body na 3 riadky
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Bodík Ti Fero11 nedávam, ale súhlas áno. Tiež si myslím, že tie body a počty príspevkov nemajú takú výpovednú hodnotu, akú si človek predstavuje.
Naposledy upravil Blankake : 24.05.09 at 17:25
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

sorry, chcel som napisat suhlas, nie bod
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Fero11 Pozri príspevok
sorry, chcel som napisat suhlas, nie bod
Neskoroooooo...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Fero11 Pozri príspevok
Potom bude najlepsie bodovanie zrusit a bude po probleme
Obcas citam prispevky, ktore su obycajne, povedal by som, ze az dementne a maju tolko bodov, ze sa to nevojde do jedneho riadku a iny prispevok, ktoremu by som hned dal aj 10 bodov, tak nema ani bod
Nieze tu teraz budem mat body na 3 riadky
prepáč, ale nedá mi nezareagovať - príspevky, ktoré sa nám môžu zdať úplne primitívne, niekomu môžu veľmi pomôcť /hlavne tým začínajúcim/
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Fero11 Pozri príspevok
Potom bude najlepsie bodovanie zrusit a bude po probleme
Obcas citam prispevky, ktore su obycajne, povedal by som, ze az dementne a maju tolko bodov, ze sa to nevojde do jedneho riadku a iny prispevok, ktoremu by som hned dal aj 10 bodov, tak nema ani bod
Nieze tu teraz budem mat body na 3 riadky
Ale ved to je uplne normalne - Porada je sucast zivota. To iba ilustruje, preco niektori dementni ludia v politike dostali vo volbach tolko hlasov. Ale nemozeme nic namietat - je to demokracia.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Fero11 Pozri príspevok
Potom bude najlepsie bodovanie zrusit a bude po probleme
Obcas citam prispevky, ktore su obycajne, povedal by som, ze az dementne a maju tolko bodov, ze sa to nevojde do jedneho riadku a iny prispevok, ktoremu by som hned dal aj 10 bodov, tak nema ani bod
Nieze tu teraz budem mat body na 3 riadky
Teraz kydnem trocha na seba
No vidite.... moj pripevok o nicom a tolko bodov som neziskal v ziadnom prispevku a dovolim si povedat, ze na porade v sekcii POCITAC mam nieektore prispevky celkom slusne, co sa tyka rad
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Príspevky máš slušné, ale je veľa členov, ktorí nevedia, o čom píšeš a nič im tvoje rady a informácie nehovoria....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať