Zavrieť

Porady

mrp problémy

dobrý den, potrebujem poradiť. Nahadzovala som došle fa a niečo som asi omylom stlačila ale neviem čo a teraz na hocičo kliknem tak mi tam naskoči: FakPrPol: DATASET nie je v mode editácie alebo pridávanie.
Co teraz? Poradte mi čo s tým? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubava je offline (nepripojený) Lubava

    Lubava
    Ak máte problém s MRP programom, zavolajte si do MRP firmy kde ste zakúpili program. Predtým si nachystajte licenčné číslo. Oni Vám ochotne poradia.

    ani1 je offline (nepripojený) ani1

    ani1
    Ahojte, potrebovala by som poradit, robím faktúry pravidelne pre viacero firiem, kde text vo faktúre sa nemení, len neviem ako sa to dá urobiť, aby som nemusela stále písať to isté...... Díky moc

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Pridaš FV, klikneš na text, alebo CTRL+P, vyjde ti tabuľka, kde si vypíšeš text a tak si nahodiš texty podľa potreby ....

    ani1 je offline (nepripojený) ani1

    ani1
    Diky, toto som nevedela, avšak to skúšam, nejak mi to nejde, ked kliknem na CTRL-P, vyjde mi tabulka, kde si môžem napísat text, lenže ja potrebujem cca 5-6 riadkov na jednu faktúru a tu mi dovolí len jeden riadok.....

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ak urobiš 1.riadok napíšeš text koľko sa ti tam dá napísať, klikneš na editácia a môžeš písať 2. riadok a tak isto 3. riadok a ďalej, koľko potrebuješ. Potom dáš o.k. zatvori sa ti tabuľka, a máš vo fa 1. riadok - ten text, ďalej ideš enterom alebo šípkou dole a klikneš CTR-P máš 2. riadok a pokračuješ ďalej na 3. riadok ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.