Zavrieť

Porady

pomoc PHP HTML

chcem poprosit dobre duse, ktore mi pomozu pri hladani vhodneho SW.
Potrebujem aktualizovat CMS WEB, ale chcem nechat uzivatela aktualizovat len jednu tabulku a jeden slide.
Tabulka po vypluti z CMS je v PHP a slide je samozrejme HTML. Potreboval by som neaky graficky SW, ktory dokaze otvorit PHP tak, ako je graficky zobrazene na stranke a rovnako tak otvorit graficky HTML, aby si uzivatel len doplnil zmeneny text, ulozil si to a skopiroval na web cez FTP.

dakumem vsetkym za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ved nech to robi cez pspad, tam su farebne vyznacene tagy, jak pre html, css tak aj pre php. Jednoducho si vyhlada text a zedituje a posle naspat

    milosk je offline (nepripojený) milosk

    milosk
    ano, aj to je jedna z moznosti, ale zaroven je uzivatel len ozajstny uzivatel a ak by bola neaka moznost grafickej editacie ako napr. vo Worde, celkom by som mu to ulahcil....

    ale aj tak dakujem, ak nebude ina moznost, skusime to cez PSPAD

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    tzv. wysiwyg editor pre php neexistuje len pre html....
    teda ja som nedavno taký editor zháňal ale z vyskúšaných 3 freewarovych si s tým neporadil ani jeden...

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Zážeží aj na tom, o aký CMS systém ide.
    Napr. do Joomly môžeš ako pluginy dať rôzne typy WYSIWYG editorov.
    Každý má síce nejaké odmedzenia (treba sa s tým pohrať), ale dajú sa použiť pre usera s príslušnými právami.

    Palo

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    čo znamená táto chyba a ako sa dá opraviť?
    ide o tému / zmiznutú

    Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /hosting/jewel.sk/forum/Sources/Subs-Graphics.php on line 227

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No bohuzial niesom phpeckar
    skus sa opytat na http://www.jaknaweb.com/forum.php?f=1 alebo http://diskuse.jakpsatweb.cz/
    btw je to podla toho len syntax(icka) chyba. Ak pouzijes napr. pspad, tak tam su znacene tagy farebne, mozno uvidis v tom riadku chybu. napr miesto ' mas " a uz to vyhodi chybu
    Naposledy upravil Fero11 : 09.06.09 at 17:18

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    milosk Pozri príspevok
    chcem poprosit dobre duse, ktore mi pomozu pri hladani vhodneho SW.
    Potrebujem aktualizovat CMS WEB, ale chcem nechat uzivatela aktualizovat len jednu tabulku a jeden slide.
    Tabulka po vypluti z CMS je v PHP a slide je samozrejme HTML. Potreboval by som neaky graficky SW, ktory dokaze otvorit PHP tak, ako je graficky zobrazene na stranke a rovnako tak otvorit graficky HTML, aby si uzivatel len doplnil zmeneny text, ulozil si to a skopiroval na web cez FTP.

    dakumem vsetkym za pomoc.
    Tak ako pises to asi normalne nejde (iba nenormalne). Skor by som povedal ze dotycny si po prihlaseni dannu stranku upravi priamo na webe. Samozrejme zalezi aky CMS system pouzivas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.