Zavrieť

Porady

čo pod brizolit?

poprosila by som niekoho o radu,hrubú stavbu máme z Porfixu a na fasádu by sme chceli dať brizolit len sam sa chcela opýtať čo všetko by malo ísť pod brizolit,ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I.R.A. je offline (nepripojený) I.R.A.

    I.R.A.
    stačí sieťka lepidlo. ale briyolit by som neodporúčal Pracnosť je možno nižšia ako pri putzovke ale spotreba fasádnej farby je min 2X večšia a časom sa viac zašpiní(lepšie sa na ňom drží prach)

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ....nahodiť maltu a na to dať brizolit. Ja som do brizolitu dával aj vodné sklo proti nasiakavosti vlhkosti.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    legolas Pozri príspevok
    ....nahodiť maltu a na to dať brizolit. Ja som do brizolitu dával aj vodné sklo proti nasiakavosti vlhkosti.
    Podkladná vrstva malty sa používala ako vyrovnávacia vrstva pod brizolit zároveň aj plnila funkciu penetráku rovnomerne roznášala vysychanie brizolitu ,čo je vzhľadom na jeho spracovateľnosť veľmi dôležité. Porfix by mal byť vymurovaný tak rovno že podkladná vrstva nieje nutná.Stačí vhodný pentračný náter a kvalitný špric.Navyše brizolity ponúkajú vrecované všetky väčšie spoločnosti Baumit ,Hasit .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.