Zavrieť

Porady

ploštice

dobry den

mame "mensi" problem s plosticami, ktore sa nam objavili v bytovom dome, asi v dvoch-troch bytoch (bohuzial aj v mojom), je to pravdepodobne dosledok humusackych najomnikov, v novonadstavovanych bytoch na nasej bytovke, ktorych uz vyhodili ...
uz nam robili 2x postrek a vydymovali, avsak nemam 100% pocit, ze ta firma, ktora nam to robila je uplne profi ... nemate niekto nejaku referenciu na dobru DDD firmu v okoli SC, resp. BA ??

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    taketo plostice by mne a mojim dvom malym dostipanym detom urcite nevadili

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    U nás v dome sa vraj objavili ploštice. Zatiaľ je len vyvesený oznam, že treba s tým niečo robiť. Kto má s tým skúsenosti? Ako to prebieha a prípadne aj odporučenie na serióznu firmu v BA a okolí.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    bea Pozri príspevok
    U nás v dome sa vraj objavili ploštice. Zatiaľ je len vyvesený oznam, že treba s tým niečo robiť. Kto má s tým skúsenosti? Ako to prebieha a prípadne aj odporučenie na serióznu firmu v BA a okolí.
    Firmu neviem doporucit. Ale predpokladam ze spravca by mal objednat plosnu deratizaciu vsetkych bytov a prilahlych priestrorov.
    Ked sa bude deratizovat iba par bytov a nie vsetky naraz, tak plostice preziju a zachvilu ich tam mate zase.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Problém je v tom, a preto píšem "vraj", lebo našej správkyni sa nedá veriť. Otázne je, či tie ploštice ozaj sú, či to nie je len naháňanie provízie.... Preto by ma zaujímalo, aký je vôbec postup, či seriózna firma skôr, kým sa začne s dezinsekciou celého domu, zisťuje a aj preukáže, že tie ploštice tam ozaj sú... ( Toto moje podozrenie vychádza zo skúseností )

    pibuska je offline (nepripojený) pibuska

    pibuska
    Ahojte,

    vcera sme mali zhromazdenie bytovej rady....v bytovke v jednom byte sa vyskytli plostice, mali tam dost velke hniezdo
    ...islo o byt po starej pani, ktory rekonstrulovala mlada rodinka...plostice boli v parketach...

    mate niekto s tym skusenosti resp. s nej. firmou na hubenie tychto skodcov?

    ...na zneskodnenie plostic tej rodiny bola privolana firma FULLPROFI co robia ekologicku likvidaciu a tiez maju specialneho psa vycviceneho na vyhladavanie plostic Sportovym klubom policajnej kynologie...

    zvazujeme ci verit tejto firme a dat cely barak zmonitorovat ...
    Erika1501 Odporucam velmi mi pomohli

    pitbulka je offline (nepripojený) pitbulka

    pitbulka
    dobry vecer
    chcela by som len vediet ci sa daju plostice utopit ,resp. ci preziju pod vodou

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na srandičky tu máme inú tému.
    pibuska Pozri príspevok
    Ahojte,

    vcera sme mali zhromazdenie bytovej rady....v bytovke v jednom byte sa vyskytli plostice, mali tam dost velke hniezdo
    ...islo o byt po starej pani, ktory rekonstrulovala mlada rodinka...plostice boli v parketach...

    mate niekto s tym skusenosti resp. s nej. firmou na hubenie tychto skodcov?

    ...na zneskodnenie plostic tej rodiny bola privolana firma FULLPROFI co robia ekologicku likvidaciu a tiez maju specialneho psa vycviceneho na vyhladavanie plostic Sportovym klubom policajnej kynologie...

    zvazujeme ci verit tejto firme a dat cely barak zmonitorovat ...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    začni u uja googla, ináč je to na vysvetľovanie tak 50-100 x A4.
    Hlavne preto, že sa ich nedá takmer zbaviť. Je to viac procedúr, viac úkonov a určité obdobie proste musíš robiť všetko ináč ako inokedy...
    Jeden maník na nete dokonca spával v sieti, ktorá bola zavesená zo stropu /tým pádom sa k nemu nedostali.../
    - a celé tie dlhotrvajúce ceremónie by som nechcel platiť...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    zase na druhej strane hádam niečo v tomto smere pokročilo a už to bude trochu "dalej" ako pred cca 5 rokmi...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    asi ťažko, ak dýchajú vzduch, musia sa dať aj utopiť... Len či nebudú plávať na vode...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    bola by sranda ak by ten raťafák strčil do zástrčky
    pri plošticiach treba všetko "ohraničiť" a ak začnú vychádzať, ten priemyselný prostriedok ich vyhubí.
    - je to veľmi zložité, ak začneš niečo o plošticiach študovať, dôjdeš k názoru že ten dom je lepšie predať
    - raz som tiež myslel či nemám ploštice /boli to podobné chrobáky/, tak som zbieral všetky info na nete a poviem ti, nie je to fakt žiadna sranda...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.