Zavrieť

Porady

Prax v 3. ročníku

Vie niekto ako má vypadať práca z praxe v 3. ročníku na obchodnej akadémii. Keď som bol na praxi na daňovom úrade???????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Zadanie k vypracovaniu prace z praxe Vam hadam dala skola. Zisti na skole, skola urci, co sa od studenta ako vystup ocakava a v akom rozsahu.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    buchač Pozri príspevok
    Vypadávajú zuby alebo vlasy .

    Práca - ako má vyzerať , akú má mať formu , aký štýl , ako má byť vypracovaná .....
    Nebuď taký puntičkár ... Niekto na telku "kuká", iný pozerá; niekto kupuje deťom "pucle", iný zas pazl...ale v podstate si rozumieme.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    buchač Pozri príspevok
    Ej , ej ......súdiac podľa počtu súhlasov ....

    Potom , dúfam , že sa mi to nevráti , ak sa ja skopem .....
    Odo mňa určite nie, nie som ten typ... ale niekomu to môže prísť vhod.
    Vieš koľko je tu vážnejších gramatických chýb (a nielen tu), to nemá cenu opravovať a upozorňovať na ne.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    xxxfm Pozri príspevok
    Nedali žiadne zadanie ani nič nepovedali
    tak sa treba spýtať v škole ...

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Moj syn ma teraz tiež prax dva tyždne a hovori, že on nepiše nič a teda ani nič neodovzdava

    hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

    snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac hnedoočka
    Mali sme už 3x študentov z obchodnej akadémie na praxi,ale vždy mali podklady k vypracovaniu záverečnej práce zo školy.My sme im pomáhali doložiť podklady,ako napr. pokladničné doklady,vystavenie faktúry,spracovanie mzdy a pod.,ktoré si pod našim dohľadom cvične spracovali.Bohužiaľ ,tendencia je taká,že ich pre nedostatok času využívajú len na podradné práce mimo ich učebného oboru.

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Moja dcéra chodí na Strednú veterinárnu školu a tiež teraz mala prax. Praxovala na farme Eko Hydina a záverečnú prácu z praxe má urobiť na tému Ryby.
    Naposledy upravil betka631 : 28.05.09 at 11:28

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    xxxfm Pozri príspevok
    Vie niekto ako má vypadať práca z praxe v 3. ročníku na obchodnej akadémii. Keď som bol na praxi na daňovom úrade???????
    Vypadávajú zuby alebo vlasy .

    Práca - ako má vyzerať , akú má mať formu , aký štýl , ako má byť vypracovaná .....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Blankake Pozri príspevok
    Nebuď taký puntičkár ... Niekto na telku "kuká", iný pozerá; niekto kupuje deťom "pucle", iný zas pazl...ale v podstate si rozumieme.
    Ej , ej ......súdiac podľa počtu súhlasov ....

    Potom , dúfam , že sa mi to nevráti , ak sa ja skopem .....

    P.S.:
    Ja len toľko , že taký príspevok napíše pravdepodobne študent 3. ročníka strednej školy / cca 17 ročný / , no tak díky ....A ešte k tomu OA s praxou na daňovom úrade . Keď náhodou bude pracovať na takom úrade a to jedno slovíčko ....
    Môj starý profesor SJaL by ho hnal ....a ako , si viete predstaviť . Ale to bolo za totality , dnes máme demokraciu ...
    Naposledy upravil buchač : 27.05.09 at 16:06

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.