Zavrieť

Porady

chyby vo windowse

nemá niekto program na odstránenie chýb vo windowse okrem programu tune up itilities
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Čo si predstavuješ pod chybami vo windowse? Chyby v registroch, neplatné odkazy, chybné drivre, chyba v MBR, defragmentovaný disk, poškodená inštalácia, neplatné inštrukcie, prekrývanie pamäte? Toto je ľahká otázka a je na ňu veľmi ťažká odpoveď...

    Odporúčam všetkým program SystemMechanic ... ww.iolo.com
    Je to 30 dňová verizia ... ale je to úžasný program.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ako vyššie písali mohol by si bližšie popísať čo chceš vlastne opraviť.
    Ale ak potrebuješ program s podobným zameraním ako TuneUp utilities, tak si pozri tieto:

    Advanced SystemCare (free, CZ):
    http://www.iobit.com/advancedwindowscareper.html

    CCleaner (free, CZ):
    http://www.stahuj.centrum.cz/utility...mu/ccleaner/?g[hledano]=CCleaner&g[oz]=2.19.901
    Naposledy upravil Stevo5 : 28.05.09 at 15:43

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    No, ja by som neodporucal ziadny program typu "na opravenie chyb vo windowse". Vidiet podla tej poziadavky ze sa do toho prilis nevyznas, takze si mozes spravit viac skody ako uzitku. Uz som par krat daval dokopy "precistene" Win :-)
    To ja len ako dobru radu.
    Ale tu su rady priamo od Microsoftu :-)
    http://www.microsoft.com/canada/home...-computer.aspx

    iwkosa je offline (nepripojený) iwkosa

    iwkosa
    S tým odstraňovaním chýb vo windowse to veľmi nepreháňaj,lebo keď sa ti podarí odstrániť všetky chyby z windowsu ostane ti prázdny disk.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Jak už nahoře napsal Stevo, doporučila bych Advanced System Care, který používám a jsem s ním hodně spokojená.
    Přímo z programu jde stáhnout i SmartDefrag na defragmentaci systému, před čištěním máš možnost vytvoření bodu obnovy, prohlédnout si před smazáním všechny položky, které budeš mazat. Obsahuje další nástroje jako kontrolu disku, odstranění neplatných zástupců, vyčištění paměti, odstranění spyware, optimalizuje systém ap.
    Ale jak psali ostatní, vždy je třeba používat hlavu a přemýšlet, co člověk maže

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.