Zavrieť

Porady

Aktualizácie windowsu - chyba

Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať, že kde môže byť chyba, keď mi nechce spraviť tieto dve aktualizácie:
Security Updates for Windows XP /KB957097/
Security Updates for Windows XP /KB958687/
in aktualizácie mi idú, pred 5 dňami som preinštaloval systém odznova, všetko ide v pohode, len toto nie.
V počítači sa vyznám, tak ak môžete, dajte my nejak pokyny...
ujo mi hovoril, že môže to preto robiť, že keď nemám nejaký program, čo potrebujem.
a píše mi tam, že to je kritická chyba.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Skús pohľadať na stránkach windowsu ...

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Skus ich dat nainstalovat cez web Microsoft Windows Update
    Ak si dobre pamatam ak je niektora instalacia neuspesna, vyhodi tento system aj kod chyby - potom mozno budeme vediet lepsie pomoc

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Ak po nich tuzis, tak si ich stahni manualne (instalacne balicky) a nainstaluj rucne. Ale ta prva obcas rozomelie system...

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Ja práveže po nich netúžim, ale aj v antivíruse - eset mi naskakuje že sú potrebne na činnosťsystému.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ja som dala pred týždňom stiahnuť automa.aktualizácie (reku zrýchli sa mi PC)....blbosť !!!!!.....zrazu sa mi začal počítač vypínať sám od seba...nesedel nikto za ním a zrazu sa sám reštartoval....po reštarte sa opäť reštartoval a dokolečka...tak som dala obnovu systému a nechcem žiadne aktualizácie ani vidieť !

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Obcas su aktualizacie problematicke - nerobia to vsak az na vynimky samotne aktualizacie, ale ich kombinacia s nejakym nainstalovanym sw alebo konfiguraciou. Optimalne je pred ich instalaciou si nieco o nich pozriet na internete (podla toho ich cisla). Ale kto tomu nerozumie, tak ma smolu.

    No jasne, Eset... Tak nastav v jeho rozsirenych nastaveniach, v casti Nastroje/Aktualizacie systemu polozku Ziadne aktualizacie a uz nebudu chybat ani jemu :-) (aj ked je dobre ze ta upozorni na kriticke, tych nie je vela a ked ta upozorni, tak podla cisla aktualizacie pozri web ci niekto nepise o nejakom probleme)

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    pistik71 Pozri príspevok
    No jasne, Eset... Tak nastav v jeho rozsirenych nastaveniach, v casti Nastroje/Aktualizacie systemu polozku Ziadne aktualizacie a uz nebudu chybat ani jemu :-)
    Otazocka - to potom ESS4 nebude stahovat ani svoje virusove DTB, alebo tato funkcia ostane zachovana?
    Ja nemam stiahnuty SP3 (robil problemi) a update Explorera, kedze ho nepouzivam a stale mi pri starte ESS4 vyhadzuje, ze system je "risky".
    No a chcel by som mat zelenu ikonku a nie orange.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    kergulaan Pozri príspevok
    Otazocka - to potom ESS4 nebude stahovat ani svoje virusove DTB, alebo tato funkcia ostane zachovana?
    Ja nemam stiahnuty SP3 (robil problemi) a update Explorera, kedze ho nepouzivam a stale mi pri starte ESS4 vyhadzuje, ze system je "risky".
    No a chcel by som mat zelenu ikonku a nie orange.
    Neboj, Eset svoje aktualizacie stahovat bude, len nebude upozornovat ze existuju nove aktualizacie Windows (tie ani nestahoval, len ta tam nasmeroval)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.