Zavrieť

Porady

Cierna Hora

Dobry den,
nemate niekto nahodou atualne informacie ohladom hotela Kamelija v letovisku Tivat, Cierna Hora.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Pokiaľ by ho nezrútili a nepostavili od základov nový, tak ho teda vonkoncom neodporúčam....
    Skús si vyhľadať čo sa tu popísalo o Čiernej Hore a konkrétne o tomto hoteli, pozri si fotky a pochopíš....
    luckapastvova
    Ani ja nedoporúčam. Boli sme minulý rok v Čiernej Hore a bola som zhrozená. Okolie Tivatu je veľmi znečistené a o mori ani nehovorím. Ak už máš ale zaplatenú dovolenku, nezúfaj. My sme dosť chodili po výletoch a boli to prenádherné výlety. Krásna príroda, more a po pravde aj niektoré iné dovolenkové destinácie sú čisté a upravené. Ale zrovna Tivat to nie je.

    Bubasik je offline (nepripojený) Bubasik

    Bubasik
    luckapastvova Pozri príspevok
    Ani ja nedoporúčam. Boli sme minulý rok v Čiernej Hore a bola som zhrozená. Okolie Tivatu je veľmi znečistené a o mori ani nehovorím. Ak už máš ale zaplatenú dovolenku, nezúfaj. My sme dosť chodili po výletoch a boli to prenádherné výlety. Krásna príroda, more a po pravde aj niektoré iné dovolenkové destinácie sú čisté a upravené. Ale zrovna Tivat to nie je.
    No urobila som zasadnu chybu, ze som si zarezervovala pobyt a nepozrela recenzie - aspon ze sa mi podarilo vymenit v cestovke Tivat, za oblast Sutomore - tam to tiez nie je nic moc, ale vrajze lepsie ako Tivat.......
    A mozem sa spytat, ze co vsetko sa oplati pozriet? Nejake typy na zaujimavy vylet.
    Ahoj ja som bola v Tivate pred 2 r.a velmi sa mi páčilo pre mna je tam krajšie ako v chorvátsku.Bola som ubytovaná v hot,Mimoza je to obyčajný hotel ale strava bola výbornáčo viem tak sa im v Kamélii páčilo,Kamélia je tak trošku dalej od prístavu hotel Palma,Mimoza su pri promenáde,
    luckapastvova
    Ahoj!
    Mne sa strašne páčil výlet loďou. Odchádzalo sa od Tivatu, od Sutomora to je len niekoľko minút cez pláže. Ten výlet trval celý deň. Potom sme boli ešte v Kotore a to bolo tiež úžasné. Cestovalo sa autobusom. Sú tam ešte mnohé iné ponuky, ale dá sa chodiť aj po okolí. My sme boli na jednej zrúcanine, ktorá je neďaleko hotela a bola naozaj prenádherná. Aj sme si pochodili trocha po prírode. Videli sme aj korytnačku. Len bacha, ak budete chodiť po slnko v obedňajších hodinách a si citlivejšia na slnko, týždeň pred dovolenkou a aj počas nej užívaj tabletky z lekárne, aby si pokožka zvykla. ja som tam dostala alergiu a troška mi to tam znepríjemnilo pobyt. Je tam ešte jedna zrúcanina, ktorú uvidíte z diaľky, ale je dosť ďaleko a nie je značený chodník k nej. Tam sme neboli, báli sme sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.