Zavrieť

Porady

posielanie linkov

Dobrý deŃ. Chcela by som poprosit dobrého človiečika, aby mi poslal návod, ako sa kopírujú, vložia odkazy na stránky- linky. Ako ich označit, preniest do mailu, pošty. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Bezne CTRL+C a vklad CTRL+V.

    Vlozit link do prispevku alebo spravy tu na Porade:
    Kliknes na link, nasledne CTRL+C.
    Kliknes na miesto, kam ho chces vlozit, a potom SHIFT+Insert.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No neviem co konkretne mas na mysli, ale podla toho co pises, tak: link, ktory chces skopirovat, tak postavis sa s mysou na zaciatok linku, stlacis lave tlacitko mysi a drzis, zaroven ho tahas az do konca linku aby bol celi link oznaceny (modry). potom stlacis ctrl+c prejdes do mailu, kde ho chces vlozit (do textoveho pola) a stlacis ctrl+v
    linky, ktore su priamo v url, mozes rovno pretahnut mysou (drag & drop) do mailu

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    edu21 Pozri príspevok
    Dobrý deŃ. Chcela by som poprosit dobrého človiečika, aby mi poslal návod, ako sa kopírujú, vložia odkazy na stránky- linky. Ako ich označit, preniest do mailu, pošty. Ďakujem
    Mne to funguje cez pravé tlačítko myši - nastavím sa na odkaz, kliknem "kopírovať odkaz" a potom vložím na miesto kde potrebujem cez "prilepiť".

    Spôsob, ktorý popísala Lianka využívam, keď chcem skopírovať nejakú časť textu, nie celý link
    Naposledy upravil veronikasad : 31.05.09 at 10:12

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Ak chceš skopírovať napr. stránku Porady kde si niečo našla, tak klikni hore na link pravým "myšítkom", link sa zamodrí a daj kopírovať.
    Potom choď tam kde ho chceš prilepiť a znova klikni pravým myšítkom a daj prilepiť a to je všetko.
    Naposledy upravil Manual : 31.05.09 at 09:21

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.