Zavrieť

Porady

šafko

Ahojte mili poradaci,som uplní nováčik nemam ani šajnu ako čo ale budem sa snažit sa to rýchlo naučit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ahoj vitaj. Verim, ze sa zorientujes. Poklikaj, prip. hore mas "oblsluha" - etiketa, navod.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ahoj...vítame Ťa... akú radu potrebuješ? čo nevieš?

    šafko je offline (nepripojený) šafko

    šafko
    su tu nejake obmedzenia ale potom budem potrebovat poradit o soc.poistovni velmi pekne dakujem všetkým za privitanie

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Hore mas vyhladavanie - zadaj klucove slovo, najde ti temy, v ktorych sa problematika preberala. Pripajam aj link na vyhladavanie: http://www.porada.sk/search.php. Preberalo sa tu uz takmer vsetko. Novu temu zadaj, az ked nenajdes odpoved v existujucich temach.

    šafko je offline (nepripojený) šafko

    šafko
    velmi pekne dakujem nenašla som a možno je to tím že do toho ešte moc nevidim tak ja sa skusim opýtat:v roku 2000 do2003 som pracovala u osobySZCO ako spolupracujuca osoba teraz som zistila ked som isla na i.d.ze za mna neplatila odvody do S.P samozrejme že to S.P.žiadala zaplatit odomna inač by mi nebol vyplacani i.d.ale S.P to nemala pravo žiadat odomna lebo v tom čase to bola povinnost SZCOporadi mi niekto som už zufala dakujem pekne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.