Zavrieť

Porady

čerešnový,jahodový sirup...?

Ahojte poradaci/čky...neviete mi poradit niaky ,,superný,, recept na ceresnový/rýbezla, černica...jahody.../dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    grilka5 je offline (nepripojený) grilka5

    grilka5
    ja som minuly rok robila nieco podobne,ale nevydarilo sa mi to,myskim si,ze to nie je dobry napad robit sirup z takehoto ovocia no okrem ribezli ,tie su ok,ale na to musis mat dobry recept,no ja taky nemam,sory

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Mám recept od mojej starej mamy (je s tým asi prplačka - ja som zatiaľ podľa toho nerobila), ale jej sirupy boli výborné, hlavne v zime...
    2,5 kg malín/ríbezlí/jahôd (podľa toho, čo máš), 1,25 l vody, 5 dkg kyseliny citrónovej sa nechá stáť v hrnci 24 hodín. Potom sa šťava nechá voľne stekať cez starú utierku (plienku...). Do precedenej šťavy sa pridá toľko cukru, koľko je čistej šťavy (ale podľa mňa môže byť aj trochu menej). Povariť 15-20 min, cukor sa musí rozpustiť. Naliať do fliaš a nechať prikryté pod dekou postupne vychladnúť.

    čerešnový,jahodový sirup...?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.