Zavrieť

Porady

Vyhľadanie vhodného notebooku

Ahojte, chcem kúpiť notebook, viem, aké parametre chcem, aby mal. Skúšam to vyhľadať cez internet, ale nikde som nenašla stránku, kde by som zadala presné parametre a nájde mi model a i obchod. Vždy sa mi dá vybrať len niekoľko parametrov.
Poraďte, prosím, nejakú stránku. Viem, že ich je dosť, ale ani jedna ma neoslovila.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beska je offline (nepripojený) Beska

    Beska
    Procesor: Pentium Dual ....
    Pamäť 2-3 GB
    Pevný disk min 250 GB
    Uhlopriečka 15,4
    DVD mechanika
    grafická karta nezdielaná min 512 MB
    zvuková karta
    výstupy na slúchadlá, mikrofón
    USB port
    čítačka pamäťových kariet
    Bluetooth
    webkamera
    operačný systém Windows jedno aký
    a ešte keby sa cena zmestila do 600 € )

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Beska Pozri príspevok
    Ahojte, chcem kúpiť notebook, viem, aké parametre chcem, aby mal. Skúšam to vyhľadať cez internet, ale nikde som nenašla stránku, kde by som zadala presné parametre a nájde mi model a i obchod. Vždy sa mi dá vybrať len niekoľko parametrov.
    Poraďte, prosím, nejakú stránku. Viem, že ich je dosť, ale ani jedna ma neoslovila.
    Ďakujem

    Tu sú v podstate všetky notebooky , celý katalóg v ponuke u nás predávaných , ako aj porovnávka ...

    http://katalog-notebookov.sk/

    Keď si nájdeš TEN svoj , zadáš do vyhľadávača a malo by nájsť predajcov ....

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Myslím, že tieto parametre spĺňa skoro každý NB do 600€. Jediná chyba krásy je v grafike. NB s externou grafikou do 600€ asi nenájdeš. Možno niekde je, ale ja som taký nenašiel. A čo značka? Na tej ti tiež nezáleží?

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Skor by som odporucil na ake znacky sa orientovat, pretoze parametrovo je to velmi podobne.
    Osobne mam velmi dobre skusenosti s Toshibou, ale tiez FujitsuSiemens, alebo Sony. HPcka su tiez dobre, ale len business trieda (Paviliony tiez celkom fajn, ale servis ve v Polsku, takze ak sa nieco pokazi, treba dlhsie cakat). Dell ma dobry servis, ale aj dost poruchovost. Acer ma slabe plasty, rovnako ako Asus, MSI a dalsie znacky. Mozno som na nieco aj zabudol ...

    Vyhľadanie vhodného notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.