Zavrieť

Porady

Obklad drevenice

Dobrý deň, nemáte niekto skúsenosti s obložením starej drevenice? Videli sme uz obloženie polguláčmi,ale to už je vidno že je to výrobok, ktorý vyšiel z nejakej píly a pripada nám to umelé...
Chceli by sme skôr zachovať prirodzenosť, aby to bola stále drevenica. Musíme ju obiť, pretože sa menili okná a varezávalo sa.
Ďakujem za rady a tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    My sme zateplili a na to dávali tatranský profil, vyzerá to pekne

    Sonica je offline (nepripojený) Sonica

    Sonica
    A ake rozmery ma ten tatranec? Videla som taký siroky zo sparami, mate to tak?
    Nemohli by ste dat foto???
    Bola by som vdacna za inspiraciu

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Sonica Pozri príspevok
    Dobrý deň, nemáte niekto skúsenosti s obložením starej drevenice? Videli sme uz obloženie polguláčmi,ale to už je vidno že je to výrobok, ktorý vyšiel z nejakej píly a pripada nám to umelé...
    Chceli by sme skôr zachovať prirodzenosť, aby to bola stále drevenica. Musíme ju obiť, pretože sa menili okná a varezávalo sa.
    Ďakujem za rady a tipy.
    A prečo ?

    Veď vždy sa dá dosiahnúť určitými prípravkami , moridlami , farbami ten starý , efektný a nádherný vzhľad .....
    Bude s tým trochu práce a námahy , nejaký ten čas to bude vyžadovať , no ale predsa ani tá drevenica nezískala svoj starý vzhľad za pár rokov !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.