Zavrieť

Porady

Windows 7

Máte už niekto nainštalovaný ?

Ak áno , skúste hodiť postrehy , dojmy , plusy a mínusy .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Takmer ako Vista. Je to ale stale RC verzia, je teda vela problemov s ovladacmi a hlavne s "padajucimi" aplikaciami. Zatial je lepsia Vista SP2. Osobne aj tak vsetky graficke srandicky vypinam.
    Ale ak to porovnam s Vistou ked bola v stadiu RC, tak je 7-ka na tom ovela lepsie.
    Co do rychlosti je na tom o trochu lepsie ako Vista.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ja som si dnes nainštalovala Windows 8, práve sa zorientuvávam. Ale je to niečo ako Vista. Zatiaľ postrehy nemám, lebo všetko hľadám. Neskôr.
    Aha, tak ja som myslela na niečo iné, sorry.
    Naposledy upravil m.hladka : 09.06.09 at 07:37

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    m.hladka Pozri príspevok
    Ja som si dnes nainštalovala Windows 8, práve sa zorientuvávam. Ale je to niečo ako Vista. Zatiaľ postrehy nemám, lebo všetko hľadám. Neskôr.
    Win 8 ??? - :>D

    MMCH - je vo win 7 funkcia "Autorun" ako bola v XP (po vlozeni CD to zacne same hrat, a po vlozeni USB s virom to samostatne zaviruje pocitac), ak je tam tato vymozenost, vie niekto ako sa da vypnut.
    Navod na XP mozem poskytnut.
    Mam s tym velm ch...e negativne skusenosti.

    apx je offline (nepripojený) apx

    apx
    win 7 som vyskusal aj v beta aj v RC verzii .. mozem len odporucat. velmi dobre vyriesena praca s ovladacmi zariadeni (win si ich sam najde a nainstaluje). Rychlost lepsia ako vista. vobec mi to nepada. Prvy win z ktoreho mam celkom radost.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    apx Pozri príspevok
    win 7 som vyskusal aj v beta aj v RC verzii .. mozem len odporucat. velmi dobre vyriesena praca s ovladacmi zariadeni (win si ich sam najde a nainstaluje). Rychlost lepsia ako vista. vobec mi to nepada. Prvy win z ktoreho mam celkom radost.
    Suhlasim, len na tie graficke blbosticky sa mohli vykaslat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.