Zavrieť

Porady

Prispevok na zateplenie domu a bytu

Zdravím Vás poradaci. Vyskitol sa mi problem. Chcel by som si zateplit dom aj strechu resp. stropy z vrchnej strany. Dozvedel som sa, ze sa da ziskat nejaky financny prispevok pri zatepleni. Chcel by som sa opytat, kto ma na to narok, kde a co potrebujem na vybavenie tohto prispevku, ci sa to vztahuje na niejaky vek zateplovanej budovy a na aky material sa poskytuju tieto prispevky(polystiren, omietka, farba).
Kazdy len o tom vravi ale konkretne sa maloktovie vyjadrit.
Som v situacii, ze kazda korunka(euro) sa mi zijde.
Vopred Vam vsetkym dakujem. V pripade rady ma mozte kontaktovat bud reakciou na prispevok alebo aj mailom: wynk11@gmail.com
Budem vdacny za kazdu radu..Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Nejde o prispevok, ale o NAVRATNU pozicku na zateplenie plasta budovy. K tomu potrebujete projekt + firmu, ktora vam to urobi a nauctuje si svoju reziu a spravodlivy zisk a to vsetko s listockami, teda ziadny lacny material bez DPH. Takze za pozicku 3 x preplatite - na projekte, na materiali a na firme.
    Viac napriklad na:
    http://aktualne.centrum.sk/ekonomika...tml?id=1183262

    Prispevok na zateplenie domu a bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.