Zavrieť

Porady

internetovy obchod novy

Ahojte, uz dva dni bludim strankami ponukajucimi zalozenie noveho internetoveho obchodu ( akoze pre mna) ale ako IT takmer neznalec som trochu zmatena. Mam uz celkom jasnu predstavu o tom, ktore moduly budem potrebovat (aj ked kazdy predajca jednotlive funkcionality nazyva inak a nie vzdy je pod rovnakymi nazvami ta ista funkcia - takze trosku chaozz.
jednak ma vsak myli (aspon mne sa zda) celkom velke rozpatie za webshop - od 1000 do 3000E... - raz s webhostingom, raz bez neho, raz v pausaloch, raz jednorazovo...
Okrem toho som uz uplne zmagorena, ze co vlastne sa tym webshopom mysli: ak to spravne chapem, tak si potrebujem 1. zaregistrovat domenu, 2. vybrat webhosting, 3. kupit webshop aplikaciu ( na spravovanie stranky - jednotlive moduly, plat. systemy atd.) 4. zriadenie stranky samotnej (design a zavesenie). prosim vas, viete mi poradit, ci to chapem spravne? viete mi prip. poradit aka cena standardna cena za webshop aplikaciu (ca 2000 produktov, neobmedz.kat a podkat., vyladavanie podla krit; 3plat. systemy, akcie, loyalty program, SEO, sklad atd. a kolko za webhosting pre takyto webshop? dakujem vopred vsetkym aktivnym poradakom, potom dam zlavu.
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Skús popísať čo najpodrobnejšie čo potrebuješ, čo budeš predávať, aké platobné systémy potrebuješ, ako plánuješ doručovať zásielky, aké prepojenie na účtovný systém potrebuješ, objednávky atď...

Zriaď si u nás súťaž www.cenoveponuky.sk a uvidíš s akými riešeniami firmy alebo živnostníci prídu. Ak chceš mať istotu že sa zapojí aj niekto konkrétny koho si si už "preskúmala", môžeš ho tam aj pozvať do súťaže (je tam systém pozvánok).

Každopádne potrebuješ k tomu aj hosting aj aplikáciu aj zaučenie a prípadne aj pravidelnú údržbu (aspoň na nejaký rok dopredu ak ti niečo napadne čo by si potreboval a chcel doplniť).

Najlepšie si vyžiadaj cenu tak aby tam bolo všetko a nech to položkovite rozpíšu...
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

dakujem pekne. vyskusam:-)
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
1. zaregistrovat domenu, 2. vybrat webhosting, 3. kupit webshop aplikaciu
s týmto by ti mala vedieť pomôcť aj firma u ktorej si eshop objednáš. Vyberaj podľa referencií - koľko eshopov firma urobila a ako sa ti tie hotové páčia. Čím viac toho má firma za sebou, tým by mohla byť aplikácia vyladenejšia.
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

Dakujem, uz sa na tom pracuje
Viete mi pls. este poradit, co sa mysli pod podstrankami? (niektore firmy pytaju doplatky za podstranky). Je podstrankou aj napr. ked si zakaznik rozklikne podkategóriu alebo detail produktu?
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
Ahoj, myslím si ,že kvalitný e-shop sa dá urobiť aj v Joomle s redakčným systémom, ale musí byť kvalitne upravený, spracovaný.Veľkou výhodou je, že majiteľ e-shopu si môže jednoducho sám meniť a dopĺňať tovar, čím ušetrí čas a nemalé financie za prerábky a takýto e-shop s peknou pútavou grafikou môžeš mať už za 600 EUR.Pre viac informácii mi napíš na e-mail:koplys@koplys-reklama.sk
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Roman100 to je sice pravda ale pokial sa nevyznas v open source rieseniach ako joomla tak si v haji.

Tovar si jednoducho moze menit aj CMS. Nechapem tie prerabky? Co mas na mysli? pochybujem ze niekto si meni grafiku kazdy mesiac.

A za 600 eur uz mas aj redakcny system od mnohych firiem.
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
Mal som na mysli dopĺňanie a obmieňanie tovaru, textov, obrázkov, tie sa menia jednoducho, podobne ako vo worde.Myslím si, že napr.obrázky, kde sa zobrazujú akcie sa obmieňajú.A v tej cene 600 eur je už aj zaregistrovanie domény a kvalitného hostingu na 1 rok.Je tá cena vysoká?Myslím si,že nie vzhľadom na to,že ide o kvalitný e-shop s modernou, pútavou grafikou.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
skus pozriet www.okshop.eu ... ja tam mam svoj eshop a som spokojny.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

HEj ale mas ho len v prenajme.

Inštaláciu a dizajn Vášho OKshop obchodu si môžete kedykoľvek jednorazovo odkúpiť za cenu 929 €. V cene je bezplatná podpora a poradenstvo ohľadom prevádzkovania obchodu po dobu nasledujúcich 12 mesiacov.

Cenník inštalácie doplnkových modulov (jednorazová platba)
Automatický XML výstup pre porovnávače cien 30 €
Import - Export produktov cez .csv súbor (editovanie v Excel) 30 €
Stránka partnerských odkazov (microbanner 88x31 v cene) 30 €
Modul pre oznámenie lepšej ceny produktu u konkurencie 30 €
Rozpis položiek prijatých objednávok 30 €
Automatické označenie obrázkov Akcia alebo Novinka 30 €
Zobrazenie textu náhodného hodnotenia v pravom stĺpci 30 €
Editor WYSIWYG pre písanie textov a generovanie HTML kódu 30 €
Možnosť zobrazenia cien v ďalšej mene 30 €
Možnosť editovať produkty v ďalšom jazyku 60 €
Platobný modul TatraPay 60 €
Katalóg fotografií - doplňujúce foto v pravom pruhu 60 €
Zákaznícka anketa 60 €
Modul Tag Clouds - generuje veľkosť písma podľa obľubenosti produktu 20 €
Modul pre odoslanie eMailov len konkrétnej skupine zákazníkov 40 €
Moduly podľa požiadaviek (v rámci možností :-) dohodou
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
hej v prenajme, ale nejako ani nepocitujem ze ten prenajom platim, ak sa shopu dari, tak su to len drobne, na jedne objednavke zaplatim mesiac prenajmu
0 0
dinovinyl dinovinyl

dinovinyl je offline (nepripojený) dinovinyl

ja tiez viem urobit kvalitny eshop dokonca s 3D galeriou za odemnu pomoct s uctovnictvom alebo za 350€
0 0
biom biom

biom je offline (nepripojený) biom

[QUOTE=dinovinyl;1074334]ja tiez viem urobit kvalitny eshop dokonca s 3D galeriou za odemnu pomoct s uctovnictvom alebo za 350€[/QUOTE

a mas nejaku stranku, portfolio ? napis postou.dik
0 0
oklalkop oklalkop

oklalkop je offline (nepripojený) oklalkop

pekný dobrý den prajem
chcel by som si nechchat poradit ,,
,.dakujem....,,
myslim , , ze us to poriešene maam ...
Naposledy upravil oklalkop : 25.06.09 at 05:12
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ja mam e-shop cez redakcny system www.webareal.sk...kedze neviem ako to pojde /lebo zatial nic moc/ je pre mna lepsie platit im 8,26 eura mesacne, ako vyhodit niekde za nejaky e-shop niekolko stoviek eur....
0 0
wvsystem wvsystem

wvsystem je offline (nepripojený) wvsystem

Ja mam numizmaticky webshop numizmtik.eu cez biznisweb.sk a mozem odporucit vsetkym. Ked je neaky problem, tak sa to riesi. Odporucam, maju aj demo.
0 0
MajoCQ MajoCQ

MajoCQ je offline (nepripojený) MajoCQ

V prípade ak by mal niekto záujem tak v rozmedzí 400-500EUR (zavisí od požiadaviek) dokážem vyhotoviť do 25 pracovných dni kvalitný e-shop na platforme ASP.NET. Ukážka je tu majocq.aspx.sk
V prípade ak by mal niekto záujem stačí napísať na eobchody@gmail.com.
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

ahojte, chcem upozornit vsetkych, ktori zakladaju novy e-shop, aby si poriadne preverili z kazdej strany dodavatela. stranku urobit totiz nie je az take narocne, takze tuto sluzbu ponuka skutocne kdekto bez zivnostenskeho opravnenia, bez dostatocnych skusenosti alebo bez skrupuli alebo zodpovednosti voci zakaznikovi! nanestastie sme tiez narazili na takehoto dodavatela a stranku, ktoru sme zadali v juli, nemame dodnes, co nam sposobilo znacne straty ( idu vianoce: zmeskali sme zabeh na trhu, predvianocne zlavy dodavatelov atd). Podobnu skusenost mala aj moja sestra. Tazko radit vseobecne, ale urcite si vopred pozrite vela vela hotovych referencnych webshopov, ktore vas potencialny dodavatel robil uz skor a pripadne sa skontaktujte s ich majitelmi, ci su s vasim potencialnym dodavatelom a jeho sluzbami spokojni. Trvajte na skusenostiach a neverte reciam!! Nech vas to nestoji tolko casu, nervov a hlavne penazi, ako nas. Mam mnohorocne skusenosti z medzinarodnych firiem - z marketingu aj z predaja, ale z pristupu a podobnych sluzieb, ako sme dostali sa budem este dlho spamatavat. Doteraz som taky lajdacky pristup poznala hadam len u instalaterov a murarov ( ti spolahlivi a pracoviti mi prepacia:-))
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Tiez som mal podobnu skusenost, ale mne funkcny e-shop dodali v podstate nacas, akurat sa im velmi nechcelo vychytavat muchy, ktore mal. Napokon som ani necakal, ze na prvy krat to bude tutovka, ale potom sa uz iba vyhovarali az kym im neposlala "pozdrav" moja advokatka, pretoze moje urgencie boli ako hadzat hrach o stenu. Potom sa lady pohli a uz je vsetko ok. Nemam na nich zle srdce, ale cakal som profesionalnejsi pristup.
Na druhej strane ani mena velkych firiem nezarucia profesionalitu a kvalitu. Dnes uz som si takmer isty, ze ak by som daval robit robit e-shop dnes, tak cechom. Preco? V cechach je najviac e-shopov na jednu krajinu v europe (ak nie na svete), je tam silna konkurencia a nepochybne vacsie skusenosti.


dorah34 Pozri príspevok
ahojte, chcem upozornit vsetkych, ktori zakladaju novy e-shop, aby si poriadne preverili z kazdej strany dodavatela. stranku urobit totiz nie je az take narocne, takze tuto sluzbu ponuka skutocne kdekto bez zivnostenskeho opravnenia, bez dostatocnych skusenosti alebo bez skrupuli alebo zodpovednosti voci zakaznikovi! nanestastie sme tiez narazili na takehoto dodavatela a stranku, ktoru sme zadali v juli, nemame dodnes, co nam sposobilo znacne straty ( idu vianoce: zmeskali sme zabeh na trhu, predvianocne zlavy dodavatelov atd). Podobnu skusenost mala aj moja sestra. Tazko radit vseobecne, ale urcite si vopred pozrite vela vela hotovych referencnych webshopov, ktore vas potencialny dodavatel robil uz skor a pripadne sa skontaktujte s ich majitelmi, ci su s vasim potencialnym dodavatelom a jeho sluzbami spokojni. Trvajte na skusenostiach a neverte reciam!! Nech vas to nestoji tolko casu, nervov a hlavne penazi, ako nas. Mam mnohorocne skusenosti z medzinarodnych firiem - z marketingu aj z predaja, ale z pristupu a podobnych sluzieb, ako sme dostali sa budem este dlho spamatavat. Doteraz som taky lajdacky pristup poznala hadam len u instalaterov a murarov ( ti spolahlivi a pracoviti mi prepacia:-))
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

neviem, ako je to v cechach, ale z pristupu midraholdingu som bola uplne sokovana. system: v piatok vam zavolam - a nezavola. stranka bude v piatok - a v pondelok nie je nic iba hluche telefony a takto s nami cvicil dva mesiace!!! ja si fakt neviem predstavit, ze by som sa takto spravala ku klientom, ved by som letela na hodinu manager nemanager!!! pritom sme mu jasne vysvetlili, ze nam uz vznikaju straty z meskania spustenia. akoze terminy - absolutne nevnimal ako zavazok...pritom jednanie spociatku fakt na urovni, seriozne...no, naleteli sme - dajte si pozor, vy ostatni! drzim vam palce.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

dorah34 Pozri príspevok
neviem, ako je to v cechach, ale z pristupu midraholdingu som bola uplne sokovana. system: v piatok vam zavolam - a nezavola. stranka bude v piatok - a v pondelok nie je nic iba hluche telefony a takto s nami cvicil dva mesiace!!! ja si fakt neviem predstavit, ze by som sa takto spravala ku klientom, ved by som letela na hodinu manager nemanager!!! pritom sme mu jasne vysvetlili, ze nam uz vznikaju straty z meskania spustenia. akoze terminy - absolutne nevnimal ako zavazok...pritom jednanie spociatku fakt na urovni, seriozne...no, naleteli sme - dajte si pozor, vy ostatni! drzim vam palce.
Midraholding??? Ved to vlastni jeden poradak?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať