Zavrieť

Porady

OMEGA

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci niekto kto robi v Omege nie je z Presova a bol by ochotny(á) mi nejake veci ukazat priamo na PC . Zacinam ako samouk a mam z tohospanielsku dedinu. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    agica2 Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som sa opytat, ci niekto kto robi v Omege nie je z Presova a bol by ochotny(á) mi nejake veci ukazat priamo na PC . Zacinam ako samouk a mam z tohospanielsku dedinu. Dakujem
    ... no neporadím ti . práca s omegou si vyžaduje aspoň jedno školenie organizované autorom programu - veď prvné 3 mesiace je možné toto školenie absolvovať bezplatne

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Na skoleni som bola, ale vela som si z neho neodniesla, ukazovali na obrazovke a hovorili v podstate to, co je v prospektoch. Pomohla mi osobna konzultacia clenky Porady Andrejky, ale hlavne samotna praca s programom systemom pokus-omyl. Na stastie mam k dispozicii este aj stary program v ktorom uctujem a na ktory sa mozem spolahnut. Do Omegy tiez nahadzujem vsetky operacie, ale vysledok zatial nie je taky ako by sa patrilo. Dufam, ze po case sa skonsolidujem a bude to OK, vela clenov Porady Omegu chvali. Je pravda, ze dava moznost nesmierneho mnozstva vystupov, ale dostat tam vstupy je prevelice zlozite.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Suhlasim s durisovou, ze je to zlozity program najma na zaciatku, kym sa clovek do toho dostane, a aj s tym, ze vlastna skusenost (pokus-omyl) ti dokaze dat najviac. Poklikaj, prides na to aj sama.

    Mas k dispozicii aj prirucku - je dobra, nalistuj, vyuzi ju, ked nieco nevies. V pripade potreby zavolaj na hotline vyrobcu.

    Ja v Omege robim asi 2 roky, ale stale prichadzam na nove funkcie a zjednodusenia.

    Dost dolezite je pociatocne nastavenie.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    daska: dakujem za pochvalu

    ja omegu pouzivam od roku 2004... sem-tam pridem na nieco nove aj ja, ale skor v poslednej dobe prichadzam na veci, kt. mi naopak chybaju alebo by som si postup predstavila lahsie...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Andrejka, ako skusena uzivatelka Omegy by si mala dat autorom podnet na zjednodusenie programu, aby aj pre nas neskusenych bol atraktivnejsi.

    agica2 je offline (nepripojený) agica2

    agica2
    Ved aj ja som bola na uvodnom skoleni , tam im to islo ako po masle, som si myslela ze to aj mne tak pojde, ale neide
    Preto som sa tu prihlasila ci niekto nie je z Presova, aby mi pomohll osobne- konzultacie. ale dakujem

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Som na tom podobne, školenie bolo dobré - nebyť tam niektorých "veľmi múdrych" kvázy kolegýň, ktoré si tiež zakúpili program omega a prišli tam skúšať školiteľku. Tým pádom sme stále niekde odbočili - potom sme sa tam vrátili, ale ja som z toho bola taká "odbočená-dopletená", že keď som sama začala nahadzovať firmu - nevedela som skoro nič. A tam som to všetko chápala. Teraz stále telefonujem. Ale verím, že budúci rok už budem na tom lepšie.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    agica2 Pozri príspevok
    Ved aj ja som bola na uvodnom skoleni , tam im to islo ako po masle, som si myslela ze to aj mne tak pojde, ale neide
    Preto som sa tu prihlasila ci niekto nie je z Presova, aby mi pomohll osobne- konzultacie. ale dakujem
    Pozri sa na stranku KROS-u, uvadzaju tam firmy, ktore pouzivaju ich program. V Presove je ich viac. Ja som takto skusila kontakrovat firmy, ktore Omegu pouzivaju v Martine, volala som uctovnickam, ale ani jedna nebola ochotna mi prist poradit, vraj sa v tom este tiez nevyznaju. Mozno budes mat viac stastia ako ja.
    http://www.kros.sk/11036

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.