Zavrieť

Porady

Zázračná liečebná metóda?

Dostala som e-mailom zaujímavý text o zázračnej liečebnej metóde prevaľovaním slnečnicového alebo arašidového panenského oleja v ústach. Počuli ste o tom, čo si o tom myslíte?
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Nepočula som o tom, prvý dojem - je mi to smiešne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Blankake Pozri príspevok
Dostala som e-mailom zaujímavý text o zázračnej liečebnej metóde prevaľovaním slnečnicového alebo arašidového panenského oleja v ústach. Počuli ste o tom, čo si o tom myslíte?
Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

1. Převalujeme se zvolna.

2. Po chvíli ztuhnete a máte pocit jako byste měli v panne celý svet

3. Je to fasa vec , dá se to vydržet.

4. Někdy se stane, že Vám v jeji ústech naroste a nemůžete sa převalovat, potom trochu pribrzdite ....

5. Musíte se převalovat minimálne 15-20 minut

6. Je závislost intenzity převalování na čase.

7. Po tomto čase vypuste do panny .

8. Po vypustení musí být emulzia podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste se převalovali malou intenzitou nebo kratší čas .

9. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři.

10. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně.

11. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku , pokud se objeví , během jednoho dne zmizí.

Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím .
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

buchač Pozri príspevok
Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

1. Převalujeme se zvolna.

2. Po chvíli ztuhnete a máte pocit jako byste měli v panne celý svet

3. Je to fasa vec , dá se to vydržet.

4. Někdy se stane, že Vám v jeji ústech naroste a nemůžete sa převalovat, potom trochu pribrzdite ....

5. Musíte se převalovat minimálne 15-20 minut

6. Je závislost intenzity převalování na čase.

7. Po tomto čase vypuste do panny .

8. Po vypustení musí být emulzia podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste se převalovali malou intenzitou nebo kratší čas .

9. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři.

10. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně.

11. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku , pokud se objeví , během jednoho dne zmizí.

Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím .
No to je ohromne smiešne...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
syrik Pozri príspevok
No to je ohromne smiešne...
Prepáč , ak nemáš zmysel pre humor ..." z humorem de všechno líp .."

TAK POTOM TOTO JE ČO ...?

Léčebná metoda těžkých a nevvyléčitelných nemocí.doc / 32.0 KB /
Veď pri tomto som sa rehotal jak puk .
Ten môj príspevok o panne je aspoň pravdivý , asi si ešte neskúsila ....či ? bez urážky !!!

arizona Re: Zázračná liečebná metóda?
Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...
Tak s TÝMTO sa dá / MUSÍ / súhlasiť a to vravím z vlastnej skúsenosti ...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

arizona Pozri príspevok
Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...
No však, tiež sa mi marí, že som o tom už niekedy dávno čítala... ale či to bolo v nejakej odbornej literatúre, to už si nepamätám...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

A zisťujem, že sa táto metóda už odporúča na viacerých stránkach:
http://www.biopotravinykrajinka.sk/biovyziva_a2.html
http://zivot.lesk.cas.sk/cl/10172/14...e-rady-na-afty
http://www.biolive.sk/index.php?m=poradna
Dokonca som teraz našla aj na Porade:
http://www.porada.sk/237626-post8.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mne túto metódu odporúčala lekárnička. ZAtiaľ som to neskúšala, ale možno to raz vyskúšam.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

mne sa zdá, že takéto niečo bolo odporúčané, ked v časopise "Život" radili či liečili čitateľov psychotronici...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

buchač Pozri príspevok
Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

.
Je fajn, ze si nam poskytol takyto navod. Inak by sme ani nevedeli, co je to sex.
Naposledy upravil misomiso : 10.06.09 at 21:09
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
Je fan, ze si nam poskytol takyto navod. Inak by sme ani nevedeli, co je to sex.

Pre niektorých je to asi nátierka , ktorá sa na pečivo dáva .....

Ozaj , zázraky robí len ten najvyšší a nie nejaké oné ....premieľanie si oleja v ústach .
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Nemám to odskúšané, hlavne že som si to uložila.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

wagner Pozri príspevok
Mne túto metódu odporúčala lekárnička. ZAtiaľ som to neskúšala, ale možno to raz vyskúšam.
Každopádne táto metóda nič nepokazí, dokonca ani veľa nestojí a nikomu neublíži
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Ja toto používam vždy keď som chorá a bolí ma hrdlo. Ráno na lačno, hneď ako sa zobudím. Na ten olej sa vlastne nalepí ten "bordel" čo je v ústach. Hlavne z toho nič neprehltnúť, potom poriadne vypláchnuť ústa...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Denisa Pozri príspevok
Ja toto používam vždy keď som chorá a bolí ma hrdlo. Ráno na lačno, hneď ako sa zobudím. Na ten olej sa vlastne nalepí ten "bordel" čo je v ústach. Hlavne z toho nič neprehltnúť, potom poriadne vypláchnuť ústa...
A normálne "vydržíš" 15 minút???
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Blankake Pozri príspevok
A normálne "vydržíš" 15 minút???
Nie vždy...iba dokedy vydržím. Keď som to robila prvýkrát, tak som vydržakla možno 2-3 minuty a potom ma nadrapovalo . No dá sa na to zvyknúť. Keď mám aj nádchu, tak je problém s dýchaním. Ale pomóže aj chvíľa. Určite doporučujem
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Denisa Pozri príspevok
Nie vždy...iba dokedy vydržím. Keď som to robila prvýkrát, tak som vydržakla možno 2-3 minuty a potom ma nadrapovalo . No dá sa na to zvyknúť. Keď mám aj nádchu, tak je problém s dýchaním. Ale pomóže aj chvíľa. Určite doporučujem
Takže to nie je žiadny hoax, ako sa tu písalo... možno nájdem odvahu a tiež vyskúšam
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Blankake Pozri príspevok
Takže to nie je žiadny hoax, ako sa tu písalo... možno nájdem odvahu a tiež vyskúšam
Na to nie je treba veľká odvaha. Ja pri tom vždy chystám deťom raňajky a desiatu do školy, takže si ani nesledujem čas. Treba len vyskúšať, pri najhoršom vypľuješ a je to
0 0
hederr hederr

hederr je offline (nepripojený) hederr

Kvalitný slnečnicový olej sa mi zdá v pohode,tiež ho používame,aj keď z iných dôvodov,než očistných, ale s arašidovým olejom by som bola opatrná. Dnes je veľa ľudí a hlavne detí alergických na arašidy. Aj o tomto aspekte sa hovorí v tých článkoch? (nešli mi otvoriť)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať