Zavrieť

Porady

Elektroinstalater

Ahojte,

hladam elektroinstalatera s papierami, na poprehadzovanie zopar zasuviek v kuchyni.
Mozte mi nejakeho odporucit, s ktorym ste mali dobre skusenosti?
PS: kedze upravu bude treba vykonat vo Viedni, nemal by byt zdaleka. Najlepsie BA a okolie.

Vdaka
spacer
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frolo_J je offline (nepripojený) frolo_J

    frolo_J
    Dobry den,

    moje meno je Juraj Frohlich a mam zivnost v oblasti elektroinstalacii, zabezpecovacich systemov a automatizacie pre rodinne domy so vsetkymi potrebnymi dokumentami. V oblasti elektroinstalacii mam prax 4 roky, strednu a vysoku skolu vystudovanu v oblasti elektro. Ovladam anglicky a zaklady nemciny. Ak by ste mali zaujem o moje sluzby, prosim kontaktujte ma na (fruko atlas.sk).

    dakujem a s spozdravom,
    Juraj Frohlich.

    stefan.u je offline (nepripojený) stefan.u

    stefan.u
    Dobry den,

    mozem Vam ponuknut svoje sluzby. Mam prax v realizacii elektrickych rozvodov v bytoch, domoch a vo velkych administrativnych budovach 5 rokov. Vlastnim zivnost na vyhradene elektricke zariadenia a vsetky vyhlasky potrebne na tuto specificku pracu.
    Ak by ste mali zaujem prosim kontaktujte ma na tel. c. 0902 688 636

    Prajem prijemny zvysok dna
    Stefan Urva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.