Zavrieť

Porady

chyba WMI ID:10; 0x80041003

zdravím, nevie mi niekto poradiť, asi tri krát do dňa mi zamrzne počítač a ked pozeram do prohlížeče událostí tak je tam chyba WMI ID:10 ;tu je popis

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

+ System - Provider [ Name] Microsoft-Windows-WMI [ Guid] {1edeee53-0afe-4609-b846-d8c0b2075b1f} [ EventSourceName] WinMgmt
- EventID 10 [ Qualifiers] 49152
Version 0 Level 2 Task 0 Opcode 0 Keywords 0x80000000000000 - TimeCreated [ SystemTime] 2009-06-11T17:39:20.000Z
EventRecordID 34056 Correlation - Execution [ ProcessID] 0 [ ThreadID] 0
Channel Application Computer Lukas-PC Security
- EventData


//./root/CIMV2


SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99


0x80041003
a potom ho musím natvrdo vypnúť pretoze restartovať nejde (mám notebook) používam Vistu Home premium 32 bit. please help
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    O tvojom probléme sa popisuje práve tu. Postupuj v krokoch, ktoré sú v časti RESOLUTION

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    ano ja som to pozeral ale zdá sa mi, že to vymaže len záznamy a upozornenia o chybe a priamo tu chybu neriesi, ja to potrebujem vyriesit a nie iba vypnuť upozornenia

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Neviem, či sa ti ju podarí odstrániť, prečítal som si niekoľko fór, ktoré odkazujú práve na link, ktorý som ti dal....vlastne aj ty si si ho našiel, niektorí doporučujú reinstall.... etše takéto niečo som našiel, snáď kroky #7 niečo poriešia....

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Nemám konkrétnu skúsenosť s týmto, postupujem podľa rád iných.... Píše sa tam, že systém (po vypnutí tejto služby) vypíše ešte niekoľko hlásení a po ďalšom reštarte je problém opravený.

    chyba WMI ID:10; 0x80041003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.