Zavrieť

Porady

PAROCHNE

Prosím Vás, nevie niekto kde predávajú kučeravé parochne? Mamina dostáva chemoterapiu, všetky vlasy jej vypadali a nešťastná je hlavne z tých vlasov. Zatiaľ sme nikde neobjavili predajňu s kučeravými vlasmi. Ak niekto vie, prosím poraďťe !!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Želám mamičke skoré uzdravenie, ak si dáš do google hľadať parochne, určite si vyberiete.
    Náhodne som našla tento link : http://www.parochna.sk/list.php?id=91

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    murko680 Pozri príspevok
    Prosím Vás, nevie niekto kde predávajú kučeravé parochne? Mamina dostáva chemoterapiu, všetky vlasy jej vypadali a nešťastná je hlavne z tých vlasov. Zatiaľ sme nikde neobjavili predajňu s kučeravými vlasmi. Ak niekto vie, prosím poraďťe !!!!!!
    Sú na to špecializované predajne, ale skús pozrieť v niektorom z obchodných reťazcov, zvyknú tam byť takého oddelenia kde predávajú parochne. Približná cena parochní sa pohybuje v rozmedzí od tých 5 tis. Sk a vyššie, samozrejme ak sa pristúpi k takémuto riešeniu, musíte počítať aj so špeciálnymi prípravkami, t.j. šampón, balzám a kondicionér , čo stojí dokopy okolo tých 800-900.-Sk.
    Mamke želám čo možno skoré vyzdravenie

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    viem,že v Ba na Krížnej ulici je obchod s parochňami a celkom peknými. a inak asi treba len hľadať na nete

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Možno pomôže moja rada:
    Moja mamka dávno nosievala parochňu a pamätám sa, že jej ju upravovala kaderníčka, ktorá ju vždy vyprala šampónom, natočila, usušila a učesala do pekného účesu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.